Sejkora Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Mikulášovice - Krásná Lípa 4:2 (3:0) 20.05. 17:00 -
Malšovice - Chuderov 4:0 (1:0) 13.05. 13:00 -
Vel. Šenov - Boletice 3:1 (0:1) 29.04. 17:00 -
Malšovice B - Markvartice 2:0 (1:0) 22.04. 10:00 -
Jiřetín - Jiříkov 0:1 (0:1) 15.04. 17:00 -
Malšovice - Šluknov B 4:0 (2:0) 16.10. 15:30 -
Jiřetín - Markvartice 4:1 (2:0) 09.10. 15:30 -
Krásná Lípa - Vel. Šenov 5:3 (3:1) 02.10. 16:00 -
Benešov - Krásná Lípa 2:8 (0:2) 22.08. 17:00 -
Krásná Lípa - Těchlovice 8:0 (2:0) 03.10. 16:00 -
Malšovice - Boletice 3:0 (1:0) 05.09. 17:00 -
Těchlovice - Chřibská 4:2 (1:1) 29.08. 17:00 -
Vel. Šenov - Verneřice 2:9 (1:3) 26.10. 14:30 -
Malšovice - Krásná Lípa 9:4 (4:1) 19.10. 15:30 -
H.Podluží - Jiřetín 2:3 (0:3) 28.09. 16:00 -
Jiřetín - Verneřice 5:0 (2:0) 07.09. 17:00 -
Mikulášovice - Vel. Šenov 6:2 (4:2) 24.08. 17:00 -
Mikulášovice - Jiřetín 2:6 (0:2) 08.06. 17:00 -
H.Podluží - Jiřetín 1:4 (0:3) 04.05. 17:00 -
Těchlovice - Mikulášovice 6:0 (2:0) 01.05. 17:00 -
Těchlovice - D. Habartice 8:1 (2:1) 30.03. 15:00 -
Malšovice - Boletice 9:2 (4:2) 24.11. 13:00 -
D. Habartice - Jiřetín 5:1 (4:0) 17.11. 13:30 -
H.Podluží - Vel. Šenov 6:3 (3:2) 13.10. 15:30 -
Heřmanov - Těchlovice 3:2 (2:2) 15.09. 16:30 -
Rybniště - Krásná Lípa 3:5 (2:1) 08.09. 17:00 -
Jiřetín - Šluknov B 5:2 (3:1) 09.06. 14:00 -
Markvartice - D. Habartice 0:5 (0:3) 02.06. 17:00 -
D. Podluží - St.Křečany 2:1p. (0:1) 26.05. 14:00 -
Krásná Lípa - Jiřetín 1:2p. (1:1) 19.05. 17:00 -
Boletice - Těchlovice 0:3 (0:1) 12.05. 17:00 -
Šluknov B - D. Habartice 3:1 (2:1) 08.05. 17:00 -
Markvartice - Jiřetín 0:4 (0:1) 01.05. 17:00 -
Rybniště - Verneřice 2:2 (2:2) 28.04. 17:00 -
Těchlovice - Vel. Šenov 4:0 (1:0) 21.04. 17:00 -
Boletice - Verneřice 1:2 (0:0) 14.04. 17:00 -
Jiřetín - Těchlovice 4:0 (2:0) 04.11. 14:00 -
Vel. Šenov - Šluknov B 0:4 (0:1) 07.10. 16:00 -
Šluknov B - Mikulášovice 2:1 (2:0) 23.09. 16:30 -
Vel. Šenov - Mikulášovice 7:3 (3:2) 09.09. 17:00 -
Jiřetín - Dobkovice 2:4 (1:2) 27.05. 10:00 -
Těchlovice - Březiny 0:8 (0:5) 20.05. 17:00 -
D. Poustevna - Šluknov B 1:5 (1:3) 13.05. 17:00 -
Dobkovice - Markvartice 7:1 (4:0) 29.04. 17:00 -
Dubice - Dubnice 1:0 (1:0) 22.04. 13:30 -
Jiřetín - D. Habartice 3:2 (2:1) 15.04. 17:00 -
Malšovice - Březiny 1:3 (0:2) 01.04. 16:30 -
Litvínov - Brná 3:0 (0:0) 19.11. 13:30 -
H. Jiřetín - Louny 0:2 (0:2) 22.10. 15:30 -
Rovné - Bezděkov 0:1p. (0:0) 22.10. 10:30