Topinka Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Meziboří - Perštejn 2:1p. (0:0) 17.03. 10:30 -
Duchcov - Rašovice 6:1 (4:0) 02.03. 17:00 -
Úštěk - Svádov 6:1 (2:0) 18.11. 10:00 -
Podbořany - Perštejn 2:3 (0:2) 28.10. 11:00 -
Droužkovice - Hrušovany 5:1 (3:0) 21.10. 15:30 -
Svádov - Křešice 5:2 (4:0) 07.10. 10:30 -
Union Děčín - Šluknov B 1:2p. (1:1) 30.09. 16:00 -
Úštěk - Roudnice B 1:0 (0:0) 23.09. 13:00 -
Velemín - Třebenice 7:6 (2:4) 02.09. 17:00 -
Háj - Kostomlaty 3:0 (0:0) 27.08. 16:00 -
Křešice - Lukavec 3:4p. (0:1) 26.08. 13:30 -
Hostovice - Trmice 8:2 (5:0) 12.08. 17:00 -
Málkov - Údlice 4:2 (2:1) 10.06. 15:15 -
Modlany - Krupka 2:1 (1:0) 02.06. 18:30 -
Chlumec - Malšovice 5:1 (2:1) 20.05. 13:30 -
Vroutek - Chlumčany 0:6 (0:2) 13.05. 13:00 -
Hostovice - Čes. Kamenice 5:0 (2:0) 29.04. 17:00 -
Ohníč - Málkov 2:6 (1:2) 08.04. 11:30 -
Hostovice - Střekov 2:1 (1:1) 01.04. 15:00 -
Vroutek - Ohníč 1:9 (0:1) 18.03. 11:30 -
Vroutek - Meziboří 1:4 (0:2) 25.02. 13:30 -
Křešice - Čes. Kopisty 4:0 (2:0) 19.11. 10:00 -
Osek - Podbořany 3:1 (1:0) 05.11. 10:30 -
Svádov - Liběšice 6:1 (2:1) 29.10. 10:30 -
Křešice - Roudnice B 2:0 (1:0) 23.10. 15:30 -
Střekov - Roudnice B 1:6 (1:1) 15.10. 10:15 -
Litvínov - Chlumčany 1:2p. (1:1) 09.10. 16:00 -
Strupčice - Údlice 2:1 (1:1) 02.10. 10:30 -
Meziboří - Osek 4:0 (1:0) 25.09. 10:30 -
Málkov - Litvínov 1:4 (0:1) 17.09. 10:15 -
Málkov - Meziboří 0:2 (0:1) 03.09. 10:15 -
Střekov - Dušníky 1:12 (0:4) 27.08. 10:15 -
Střekov - Mojžíř 4:6 (0:5) 11.06. 17:00 -
Křešice - Dobkovice 3:1 (0:0) 29.05. 17:00 -
Jun. Děčín - Heřmanov 5:1 (2:0) 01.05. 17:00 -
Libouchec - Střekov 7:0 (4:0) 09.04. 10:30 -
Chlumec - Chabařovice 2:1 (0:0) 26.03. 11:30 -
Svádov - Čes. Kopisty 3:2 (2:1) 02.10. 10:00 -
Hostovice - Chabařovice 6:1 (2:0) 28.09. 12:00 -
Ledvice - Roudnice 3:2p. (2:2) 18.09. 15:00 -
Podbořany - Strupčice 3:1 (1:1) 11.09. 13:30 -
Střekov - Libouchec 0:18 (0:10) 28.08. 17:00 -
Kopisty - Lenešice 0:10 (0:6) 22.08. 14:00 -
Lenešice - Vroutek 5:1 (1:0) 14.08. 13:30 -
Osek - Lenešice 4:2 (2:0) 10.10. 12:30 -
Krásný Dvůr - Kopisty 1:3 (1:1) 04.10. 16:00 -
Strupčice - Chlumčany 3:1 (0:0) 27.09. 16:30 -
Union Děčín - Čes. Kamenice 1:2 (1:2) 20.09. 16:30 -
Hrob - Sobědruhy 3:1 (2:0) 19.09. 16:30 -
Čes. Kamenice - Chlumec 2:1 (1:1) 12.09. 13:30