Svoboda Evžen
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dobroměřice B - Měcholupy 4:2 (3:1) 14.04. 16:30 -
Kozly - Výškov 1:1 (0:1) 06.04. 15:30 -
Postoloprty - Holedeč 1:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Dobroměřice B - Žiželice 11:0 (7:0) 28.10. 14:30 -
Ročov - Lišany 4:2 (0:2) 22.10. 15:30 -
Černčice - Buškovice 4:0 (1:0) 14.10. 15:30 -
Cítoliby B - Koštice 3:4 (0:3) 08.10. 16:00 -
Dobroměřice B - Výškov 4:3 (1:1) 24.09. 13:30 -
Chlumčany B - Koštice 1:1 (1:0) 16.09. 13:00 -
Peruc - Hříškov 0:1 (0:1) 10.09. 16:00 -
Tuchořice - Dobroměřice B 3:6 (2:2) 02.09. 17:00 -
Lenešice B - Ročov 9:4 (3:1) 26.08. 13:30 -
Holedeč - Buškovice 1:3 (1:2) 19.08. 17:00 -
Vrbno - Kryry 2:5 (1:4) 10.06. 17:00 -
Holedeč - Tuchořice 1:5 (0:1) 28.05. 17:00 -
Tuchořice - Výškov 2:1 (1:1) 13.05. 14:30 -
Cítoliby - Buškovice 2:6 (0:3) 30.04. 17:00 -
Kozly - Černčice 1:0 (1:0) 15.04. 15:30 -
Dobroměřice B - Výškov 1:3 (1:1) 09.04. 16:30 -
Cítoliby - Pátek 6:4 (1:2) 25.03. 15:00 -
Cítoliby - Postoloprty 3:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Ročov - Libčeves 10:0 (6:0) 23.10. 15:30 -
Dobroměřice B - Pátek 8:0 (4:0) 08.10. 16:00 -
P. Týnec - Koštice 4:3 (2:1) 02.10. 16:00 -
Cítoliby B - Libčeves 1:1 (0:0) 25.09. 10:30 -
Peruc - Hříškov 2:2 (1:1) 11.09. 17:00 -
Lenešice B - Chlumčany B 2:3 (2:2) 27.08. 11:00 -
Chlumčany B - Ročov 6:3 (3:1) 21.08. 17:00 -
Peruc - Ročov 0:3 (0:3) 18.06. 17:00 -
Lenešice B - Peruc 1:0 (0:0) 11.06. 17:00 -
Lenešice B - Staňkovice 7:2 (4:2) 28.05. 17:00 -
Holedeč - Lenešice B 4:3 (0:2) 18.09. 17:00 -
Dobroměřice B - Černčice 1:4 (0:2) 12.09. 16:00 -
Chlumčany B - Černčice B 3:1 (3:0) 04.09. 17:00 -
Staňkovice - Holedeč 0:1 (0:1) 29.08. 17:00 -
Tuchořice - Vrbno 4:1 (3:1) 28.08. 17:00 -
Žiželice - Tuchořice 1:2 (1:0) 21.08. 10:15 -
Čes. Kopisty - Hostovice 2:5 (1:2) 08.03. 17:00 -
Vaňov - Mojžíř 2:5 (2:2) 30.11. 13:30 -
Kopisty - Březno 0:3 (0:1) 16.11. 10:00 -
Chlumec - Čes. Kopisty 2:5 (2:0) 09.11. 10:30 -
Svádov - Čes. Kamenice 2:1 (1:0) 02.11. 10:30 -
Kr. Dvůr - Lenešice 0:5 (0:5) 20.10. 15:30 -
Unčín - Čes. Kopisty 4:3 (1:1) 12.10. 12:30 -
Ohníč - Vejprty 4:2 (4:1) 28.09. 13:00 -
Podbořany - Kr. Dvůr 7:1 (1:0) 14.09. 13:30 -
Chlumec - Heřmanov 9:1 (5:0) 07.09. 13:30 -
Libčeves - Staňkovice 4:1 (2:0) 18.08. 17:00 -
Nové Sedlo - Chlumčany 1:5 (1:4) 15.06. 10:00 -
Chlumčany - Bř. Chomutov 4:5p. (2:0) 09.06. 17:00