Došek Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Račiněves - Přestavlky 1:2p. (1:0) 12.11. 14:00 -
Rovné B - Býčkovice 2:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
Podbradec - Račiněves 0:4 (0:2) 05.11. 14:00 -
Dobříň - Travčice 0:2 (0:2) 04.11. 14:00 -
Židovice - Bechlín B 1:2 (1:0) 04.11. 10:15 -
Libínky - Židovice 0:3 (0:2) 29.10. 14:30 -
Bechlín - Býčkovice 3:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Podsedice - Žitenice 6:7 (3:2) 28.10. 11:30 -
Terezín - Medvědice 10:0 (3:0) 21.10. 12:30 -
Račiněves - Bechlín B 1:2p. (0:0) 15.10. 15:30 -
Libotenice - Černiv 4:2 (2:1) 14.10. 15:30 -
Lovečkovice - Velké Žernoseky 4:1 (2:0) 08.10. 16:00 -
Milešov - Křesín 3:2 (0:2) 07.10. 16:00 -
Žitenice - Medvědice 12:3 (5:1) 24.09. 16:30 -
Benešov - Jiříkov 3:4 (1:1) 23.09. 16:00 -
Vrbice-Vetlá - Ctiněves 8:3 (3:3) 17.09. 16:30 -
Bechlín B - Podbradec 8:1 (5:1) 10.09. 17:00 -
Kleneč - Rovné B 7:0 (3:0) 09.09. 17:00 -
Medvědice - Radovesice 2:0 (0:0) 03.09. 17:00 -
Milešov - Prackovice 4:1 (1:0) 02.09. 17:00 -
Brňany - Libotenice 1:2 (1:1) 26.08. 17:00 -
Travčice - Kleneč 5:2 (2:1) 17.06. 17:00 -
Terezín - Zahořany 5:1 (4:0) 17.06. 14:00 -
Pokratice B - Libochovany 4:3 (3:1) 11.06. 17:00 -
Podsedice - Křešice B 0:3 (0:1) 04.06. 17:00 -
Milešov - Prackovice 7:2 (3:1) 03.06. 17:00 -
Terezín - Velké Žernoseky 0:1 (0:0) 03.06. 14:00 -
Rovné B - Mšené lázně 5:6 (3:2) 28.05. 17:00 -
Medvědice - Milešov 1:5 (0:2) 27.05. 17:00 -
Kostomlaty - Střížovice 2:0 (1:0) 21.05. 17:00 -
Podlusky - Rovné B 5:4 (2:2) 20.05. 17:00 -
Hoštka - Libotenice 2:1p. (1:1) 13.05. 15:00 -
Ctiněves - Podbradec 2:1 (1:0) 07.05. 17:00 -
Židovice - Přestavlky 2:0 (1:0) 06.05. 10:15 -
Travčice - Bříza 7:1 (4:1) 30.04. 15:00 -
Radovesice - Třebívlice 2:1p. (0:1) 29.04. 17:00 -
Lovečkovice - Podsedice 0:2 (0:1) 23.04. 17:00 -
Libotenice - Lovosice B 7:0 (5:0) 22.04. 17:00 -
Vrbice-Vetlá - Ctiněves 4:0 (1:0) 16.04. 16:30 -
Bechlín - Lounky-Chodouny 3:1 (2:0) 15.04. 16:30 -
Račiněves - Přestavlky 1:0 (1:0) 09.04. 16:30 -
Býčkovice - Libochovice 1:0 (1:0) 08.04. 16:30 -
Lukavec - Dobříň 1:0 (1:0) 01.04. 16:30 -
Žitenice - Rovné 6:3 (5:0) 18.03. 13:00 -
Třebívlice - Milešov 0:3 (0:0) 12.11. 14:00 -
Travčice - Polepy zrušen -
Medvědice - Čížkovice 1:3 (0:0) 29.10. 14:30 -
Libínky - Velké Žernoseky 4:3p. (2:1) 23.10. 15:30 -
Libotenice - Litoměřicko B 0:5 (0:4) 22.10. 15:30 -
Podsedice - Zahořany 7:1 (4:0) 22.10. 12:30