Karlík Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kostomlaty - Milovice 2:6 (1:1) 11.11. 14:00 -
Sloveč - Budiměřice 0:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Křečkov B - Budiměřice 5:3 (2:0) 29.10. 14:30 -
Hr. Jeseník B - Pátek B 10:0 (5:0) 28.10. 14:30 -
Straky B - Předměřice 7:1 (0:0) 22.10. 15:30 -
Kovanice - Sadská B 1:2 (1:1) 21.10. 15:30 -
Vestec - Seletice 2:10 (0:6) 15.10. 15:30 -
Velenice - Křečkov 7:1 (3:0) 14.10. 15:30 -
Bobnice/Dvory B - Kounice 9:0 (4:0) 08.10. 16:00 -
Třebestovice - Bobnice/Dvory 9:0 (4:0) 07.10. 16:00 -
Struhy B - Ostrá B 6:4 (2:2) 01.10. 16:00 -
Opočnice - Sl. Poděbrady B 1:7 (0:4) 30.09. 16:00 -
Pátek B - Křinec 0:3 kont. (2:1) 24.09. 16:30 -
Záhornice - Vrbice 4:0 (1:0) 23.09. 16:30 -
Milovice B - Kovanice 3:2 (3:1) 17.09. 16:30 -
Kněžice - Dymokury 4:3 (3:1) 09.09. 17:00 -
Milčice - Hořátev 0:0 (0:0) 03.09. 17:00 -
Košík - Seletice 3:0 kont. (0:4) 02.09. 17:00 -
Odřepsy - Libice 4:1 (3:0) 27.08. 17:00 -
Mcely - Sány B 3:2 (2:1) 26.08. 17:00 -
Sl. Poděbrady B - Sloveč 2:1 (0:1) 20.08. 17:00 -
Rožďalovice B - Vestec 5:2 (3:1) 19.08. 17:00 -
Bobnice/Dvory B - Vestec 4:0 (2:0) 11.06. 17:00 -
Velenice - Dymokury 4:1 (1:0) 04.06. 17:00 -
Žitovlice - Křinec 3:5 (2:4) 03.06. 17:00 -
SKMK B - Křečkov 4:1 (1:1) 28.05. 17:00 -
Cerhenice - Kouřim 3:8 (1:4) 27.05. 17:00 -
Všechlapy B - Litol B 4:3 (3:0) 21.05. 14:00 -
Straky B - Předměřice 3:2 (2:2) 14.05. 17:00 -
Budiměřice - Netřebice 17:0 (6:0) 07.05. 17:00 -
Kost. Lhota - Ostrá B 11:2 (4:1) 06.05. 17:00 -
Kněžice - Litol 1:4 (1:2) 29.04. 17:00 -
Chleby - Seletice 2:1 (2:1) 22.04. 17:00 -
Drahelice - Hradištko 1:4 (0:2) 16.04. 17:00 -
Opočnice - Sl. Poděbrady B 2:2 (1:1) 15.04. 17:00 -
Košík - Hr. Jeseník B 6:0 (4:0) 08.04. 16:30 -
Milovice B - Kost. Lhota 2:7 (1:4) 02.04. 16:30 -
Všejany - Tatce 2:1 (1:1) 01.04. 16:30 -
Libice - Sloveč 0:3 (0:1) 26.03. 15:00 -
Třebestovice - Semice B 3:0 (1:0) 25.03. 15:00 -
Vestec - Bobnice/Dvory B 0:9 (0:3) 19.11. 10:15 -
Sloveč - SKMK B 3:2 (2:0) 12.11. 14:00 -
Sadská B - Straky 2:6 (2:4) 06.11. 14:00 -
Záhornice - Křinec 2:3 (1:2) 05.11. 14:00 -
Hr. Jeseník B - Seletice 2:2 (2:0) 30.10. 14:30 -
Struhy B - Drahelice 1:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Křinec - Tatce 2:0 (0:0) 23.10. 15:30 -
Předměřice - Hradištko 5:0 (2:0) 22.10. 15:30 -
Milovice B - Ostrá B 3:3 (1:3) 16.10. 15:30 -
Košík - Sány B 2:3 (0:1) 15.10. 15:30