Hrkal Václav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Táborsko B - Milevsko 1:2 (0:0) 06.11. 10:15 -
Olešník - Čimelice 6:2 (1:2) 30.10. 14:00 -
Prachatice - Blatná 2:0 (2:0) 25.09. 16:30 -
Č. Krumlov - Jankov 3:0 (2:0) 07.08. 17:00 -
Tn Rakovník - Č. Lípa 3:4p. (1:1) 03.10. 10:15 -
Rapšach - Klikov 13:0 (4:0) 26.09. 16:30 -
Hlinsko - Kolín 0:2 (0:2) 06.09. 17:00 -
Letohrad - Hlinsko 0:1p. (0:0) 16.11. 13:30 -
Mýto - Libiš 3:1 (3:0) 19.10. 15:30 -
Rapšach - Majdalena 4:1 (1:0) 28.09. 16:00 -
Neratovice - Louny 2:3p. (0:1) 28.09. 10:15 -
Mýto - Horky 1:0 (0:0) 07.09. 17:00 -
Hlinsko - Čáslav 5:1 (3:0) 11.08. 17:00 -
Ostrov - Chomutov 1:3 (1:2) 01.06. 17:00 -
Dříteň - Hrdějovice 3:1 (1:0) 18.05. 17:00 -
St. Hlína - Plavsko 8:0 (3:0) 04.05. 17:00 -
Robstav - SK Rakovník 1:2 (1:0) 04.05. 10:15 -
Halámky/Hranice - Buk 1:4 (0:1) 28.04. 15:30 -
Motorlet - Neratovice 2:1 (0:1) 27.04. 10:15 -
Stráž - Buk 0:2 (0:2) 13.04. 16:00 -
Slatiňany - Horky 2:1 (1:0) 30.03. 16:30 -
D. Králové - Benátky 2:0 (1:0) 11.11. 14:00 -
Mar. Lázně - Admira 3:0 (0:0) 20.10. 15:00 -
Rapšach - Majdalena 5:4 (3:1) 29.09. 16:00 -
SK Rakovník - Doubravka 2:1p. (0:0) 23.09. 16:30 -
Rapšach - N. Ves n. Luž. 4:6 (3:4) 15.09. 16:30 -
St. Hlína - Halámky/Hranice 1:1 (1:0) 01.09. 17:00 -
Aritma - Beroun 4:1 (1:0) 01.09. 10:15 -
Rapšach - Majdalena 1:4 (1:2) 16.06. 14:00 -
Kratonohy - Mšeno 2:1 (1:1) 09.06. 10:15 -
Halámky/Hranice - Buk 1:3 (1:2) 03.06. 15:30 -
St. Hlína - St. Hobzí 3:1 (1:1) 26.05. 17:00 -
Rapšach - N. Ves n. Luž. 2:6 (0:2) 19.05. 17:00 -
Úvaly - Neratovice 2:3 (1:1) 12.05. 17:00 -
Studená - Stráž 4:1 (2:0) 21.04. 16:00 -
Živanice - Kolín 4:5 (2:4) 14.04. 17:00 -
Doubravka - Dobříš 3:2 (1:1) 24.03. 15:00 -
Sedlčany - Robstav 6:1 (1:1) 29.10. 14:30 -
Soběslav - Jankov 0:1 (0:1) 21.10. 15:30 -
Letohrad - Kratonohy 2:1p. (0:0) 30.09. 16:00 -
Klatovy - Karlovy Vary 1:4 (0:2) 02.09. 17:00 -
Čáslav - Pardubice B 2:1 (1:0) 13.08. 17:00 -
Č. Brod - Neratovice 0:1p. (0:0) 17.06. 17:00 -
Ostrá - Živanice 1:2 (1:2) 20.05. 17:00 -
Libiš - Kladno 2:1 (1:0) 22.04. 10:15 -
Úvaly - Souš 0:1 (0:1) 02.04. 16:30 -
Živanice - Náchod 5:1 (3:0) 17.11. 13:30 -
Sušice - Karlovy Vary 1:8 (1:2) 23.10. 15:30 -
Živanice - Trutnov 6:1 (2:0) 24.09. 16:30 -
Stráž - Studená 2:3 (1:1) 11.09. 16:00