Pálek Ondřej
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Komárov - Domažlice B 3:1 (3:0) 16.03. 10:30 -
Aritma - Komárov 0:0 (0:0) 21.10. 10:15 -
Sokolov - J. Hradec 4:0 (3:0) 07.10. 10:15 -
Soběslav - Příbram B 2:5 (1:3) 26.08. 17:00 -
Lom - Příbram B 5:2 (2:1) 06.05. 17:00 -
Hořovice - Tochovice 2:0 (1:0) 22.04. 17:00 -
Chomutov - Štětí 3:1 (1:0) 25.03. 10:15 -
Březová - Újezd 1:3 (1:2) 11.03. 15:00 -
Komárov - Aritma 3:2 (0:2) 15.10. 10:30 -
Mar. Lázně - Katovice 1:1 (0:0) 19.03. 10:15 -
Doubravka - Mýto 1:1 (1:0) 09.10. 15:00 -
Souš - Chomutov 4:1 (0:1) 25.09. 15:30 -
Březová - Č. Brod 2:0 (1:0) 21.08. 16:00 -
Smíchov - Vejprnice B 4:1 (2:1) 11.10. 15:00 -
Mýto B - Dýšina 7:2 (3:0) 20.09. 16:00 -
Horky - Hlinsko 2:3p. (2:0) 02.11. 14:00 -
Benátky - Náchod 2:1p. (0:1) 13.10. 15:30 -
Ostrá - Hlinsko 1:0 (0:0) 21.09. 16:30 -
St. Plzenec - Rokycany B 1:4 (1:2) 14.09. 16:30 -
Čížová - Hořovice 6:0 (3:0) 31.08. 13:30 -
Zruč - Domažlice B 1:2 (0:1) 24.08. 17:00 -
Aritma - Dobříš 2:0 (1:0) 17.08. 10:15 -
Chomutov - Kladno 1:2 (0:2) 05.06. 18:00 -
Kladno - Meteor B 1:0 (0:0) 18.05. 10:15 -
Beroun - J. Hradec 2:0 (1:0) 27.04. 17:00 -
Táborsko B - Hořovice 3:2p. (2:2) 07.04. 10:15 -
Benátky - Slatiňany 2:1 (1:0) 10.03. 14:30 -
Souš - Ostrá 3:0 (3:0) 17.11. 13:30 -
Motorlet - Ostrov 2:1p. (1:1) 20.10. 10:15 -
Soběslav - Admira 0:1 (0:1) 22.09. 16:30 -
Postřekov B - Poběžovice 2:1p. (0:1) 02.09. 16:00 -
Chomutov - Zbuzany 1:0 (0:0) 01.09. 10:15 -
Sedlčany - Beroun 4:1 (2:0) 19.08. 17:00 -
Chomutov - Nový Bor 3:0 (1:0) 08.06. 20:00 -
Čáslav - Chrastava 1:2 (0:0) 13.05. 17:00 -
Kolín - Turnov 3:0 (2:0) 22.04. 17:00 -
Č. Krumlov - Sedlčany 1:2 (0:1) 31.03. 10:30 -
Aritma - SK Rakovník 2:1p. (0:1) 10.03. 10:15 -
Soběslav - Dobříš 1:2 (1:2) 18.11. 13:30 -
Domažlice B - Rapid 3:2 (1:1) 17.11. 13:30 -
Holýšov - Vejprnice 3:2 (1:0) 29.10. 14:30 -
Hořovice - Sedlčany 4:0 (1:0) 21.10. 15:30 -
Mýto - Nýrsko 3:2 (2:1) 03.09. 17:00 -
Domažlice B - Bolevec 2:1 (1:1) 07.06. 18:00 -
Horní Bříza - Chlumčany 6:0 (3:0) 03.06. 17:00 -
Holoubkov - Mýto B 2:4 (1:1) 21.05. 17:00 -
Robstav - Holýšov 4:1 (1:0) 06.05. 10:15 -
Rozvadov - Vejprnice 4:2 (1:1) 22.04. 15:00 -
Svéradice - Chotíkov 3:2p. (0:1) 09.04. 16:00 -
Klatovy B - Robstav B 1:2p. (0:0) 02.04. 15:00