Legát Zdeněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Nečtiny - Úlice 6:1 (4:1) 25.08. 17:00 -
Hradec - Střížovice 10:0 (3:0) 16.06. 17:00 -
Dobřany - Blovice 4:1 (0:1) 16.06. 14:00 -
Záhoří - Chlum 1:4 (0:2) 10.06. 14:00 -
Nepomuk B - Žinkovy 4:3p. (2:3) 09.06. 17:00 -
Zdemyslice - Letiny 8:2 (7:0) 09.06. 14:00 -
Sp. Poříčí - Radkovice 3:1 (1:1) 02.06. 17:00 -
Nezbavětice - Seč 7:1 (1:0) 27.05. 17:00 -
Žinkovy - Předenice 5:3 (2:1) 26.05. 17:00 -
Chlumčany B - Sp. Poříčí 4:3 (4:1) 13.05. 17:00 -
Mantov - Nezbavětice 2:1p. (1:1) 06.05. 17:00 -
Blovice - Merklín 9:0 (2:0) 05.05. 17:00 -
D. Lukavice - Plzeň-Letná B 3:2p. (2:1) 29.04. 17:00 -
Hradec - Letiny 7:1 (4:0) 28.04. 16:00 -
VS Plzeň - Soběkury 5:3 (2:1) 22.04. 17:00 -
Nepomuk B - Radkovice 2:0 (1:0) 14.04. 16:30 -
Ptenín - Mantov 4:0 (0:0) 08.04. 16:30 -
Chlumčany B - S. Smolivec 4:2 (3:1) 01.04. 16:30 -
Kasejovice - Vstiš 6:1 (2:0) 31.03. 16:30 -
Merklín - Předenice 5:3 (3:2) 18.11. 14:00 -
Soběkury - Seč 0:3 (0:1) 12.11. 14:00 -
Kasejovice - Chotěšov B 4:0 (2:0) 11.11. 14:00 -
Mantov - Neurazy 2:1 (2:1) 05.11. 14:00 -
Plzeň-Letná B - Hradec B 7:3 (3:2) 04.11. 14:00 -
Zdemyslice - Dnešice 9:0 (6:0) 04.11. 11:00 -
Nezbavětice - Ptenín 3:2 (2:1) 29.10. 14:30 -
S. Smolivec - Blovice 3:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Stod - Losiná B 1:0 (0:0) 22.10. 15:30 -
Sp. Poříčí - Chlumčany B 1:2p. (0:1) 14.10. 15:30 -
Chlum - Záluží 2:0 (1:0) 08.10. 16:00 -
Blovice B - Stod 1:0 (1:0) 17.09. 16:30 -
S. Smolivec - Merklín 7:0 (1:0) 16.09. 16:30 -
Neurazy - Seč 1:5 (1:3) 10.09. 16:00 -
Klášter - Vstiš 3:1 (0:0) 09.09. 17:00 -
Mantov - Ptenín 3:2 (3:1) 03.09. 17:00 -
Sp. Poříčí - Dobřany 2:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Nepomuk B - Chlumčany B 1:3 (1:2) 27.08. 17:00 -
Kasejovice - Blovice 4:3 (1:0) 26.08. 17:00 -
Dobříč - Úlice 4:3 (3:2) 17.06. 17:00 -
Košutka B - Černice B 5:3 (3:3) 17.06. 14:00 -
Zdemyslice - Chotěšov B 4:2 (2:1) 10.06. 17:00 -
Blovice B - Plzeň-Letná B 6:3 (5:0) 04.06. 17:00 -
Žinkovy - Předenice 5:1 (3:0) 03.06. 17:00 -
Losiná B - Chlumčany B 2:3p. (2:0) 28.05. 17:00 -
Lužany - Blovice 0:6 (0:3) 21.05. 17:00 -
Hradec - Dobřany 0:3 (0:2) 20.05. 17:00 -
Žinkovy - Merklín 1:3 (0:0) 13.05. 17:00 -
Žinkovy - Hradec 2:3 (1:2) 08.05. 16:00 -
D. Lukavice - Losiná B 2:3 (1:2) 07.05. 17:00 -
Radkovice - Stod 4:1 (1:1) 06.05. 17:00