Frgal Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Sp. Poříčí - Chanovice 2:1 (1:1) 23.03. 10:30 -
Koloveč B - Chodov 1:4 (1:0) 12.11. 14:00 -
Chotěšov - Merklín 2:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Radkovice - Soběkury 0:1 (0:0) 05.11. 14:00 -
Merklín - Koloveč B 4:1 (2:1) 05.11. 11:00 -
Bolešiny - Klatovy B 1:5 (0:2) 22.10. 10:15 -
Sp. Poříčí B - Žinkovy 0:5 (0:3) 17.09. 10:30 -
Chanovice - Bolešiny 1:2 (0:0) 16.09. 16:30 -
Sp. Poříčí B - Letiny 1:2 (1:2) 03.09. 10:30 -
Blovice - Švihov 1:4 (0:1) 02.09. 17:30 -
Sp. Poříčí - St. Plzenec 1:1 (0:1) 18.08. 18:00 -
Záluží - Seč 1:2 (0:2) 11.06. 17:00 -
Zbiroh - Příkosice 3:1 (1:0) 03.06. 15:00 -
Dobřany - Měcholupy 3:2 (2:0) 27.05. 18:00 -
Mrákov - Bor 6:3 (3:0) 21.05. 18:00 -
Koloveč - Ch. Újezd 12:0 (8:0) 14.05. 16:00 -
Bor - Klenčí 3:2 (1:1) 10.05. 18:00 -
Soběkury - Mantov 0:1 (0:0) 07.05. 17:00 -
Hradec B - D. Lukavice 2:3 (0:1) 07.05. 14:00 -
Mantov - Hradec B 1:0 (0:0) 30.04. 17:00 -
Plasy - Mladotice 1:6 (0:3) 29.04. 17:00 -
Pačejov - Chotěšov 2:6 (1:4) 25.03. 15:00 -
Hrádek - Bolešiny 2:1 (0:1) 18.03. 15:00 -
Chotěšov - Bolešiny 5:1 (3:1) 12.11. 14:00 -
Klatovy B - Horažďovice 3:3 (2:2) 29.10. 14:30 -
Soběkury - Ptenín 7:1 (5:0) 16.10. 15:30 -
Mrákov - Krchleby 2:3 (0:2) 28.08. 17:30 -
Mochtín - Luby 6:2 (2:1) 07.08. 18:00 -
Chlumčany B - Sp. Poříčí 2:4 (0:3) 12.06. 17:00 -
Úněšov - Chodov 1:2 (1:2) 11.06. 18:00 -
Kralovice - Žákava 2:3p. (1:1) 30.04. 10:15 -
Nezbavětice - Žinkovy 2:3 (1:2) 17.04. 17:00 -
Střížovice - Chlum 4:1 (3:1) 17.04. 14:00 -
Zruč - Nýrsko 1:2 (0:2) 16.04. 17:00 -
Vejprnice - Domažlice B 1:2 (1:0) 02.04. 10:15 -
Rokycany B - Mochtín 1:0 (0:0) 03.10. 15:00 -
Letiny - Chlum 1:2 (1:0) 12.09. 17:00 -
Nepomuk B - Předenice 5:0 (3:0) 12.09. 14:00 -
Žihle - Křimice zrušen -
Luby - Bělá 0:1 (0:1) 03.10. 15:00 -
Chanovice - Křimice 0:2 (0:0) 19.09. 16:00 -
Žákava B - Nezbavětice 10:1 (8:0) 06.09. 17:00 -
Hrádek - Radnice 0:2 (0:0) 05.09. 17:00 -
Žihle - Petřín B 0:4 (0:3) 29.08. 17:00 -
Chlumčany B - Sp. Poříčí 2:1 (1:0) 23.08. 17:00 -
Příkosice - Vejprnice B 2:0 (0:0) 22.08. 10:15 -
Holýšov - St. Plzenec 5:0 (3:0) 02.06. 17:00 -
Tlučná - Raková 3:1 (1:0) 25.05. 17:00 -
Sušice - Rokycany B 4:5p. (2:2) 12.05. 17:00 -
Mrákov - Dl. Újezd 3:1 (1:0) 05.05. 16:00