Cihlář Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ústí - Chrudim 1:1 (1:0) 26.09. 18:00 -
Sigma - Bohemians 3:0 (1:0) 11.09. 18:00 -
Vyšehrad - Dukla 0:3 (0:1) 22.08. 10:15 -
Ústí - Třinec 3:3 (2:1) 28.06. 17:00 -
Vlašim - Varnsdorf 2:1 (2:0) 21.06. 17:00 -
Sokolov - Ústí 3:1 (1:1) 09.06. 17:00 -
Vyšehrad - Líšeň 1:1 (0:0) 30.05. 17:00 -
Třinec - Chrudim 1:0 (1:0) 26.05. 17:00 -
Dukla - Hradec 1:2 (0:1) 23.11. 10:15 -
Vyšehrad - Pardubice 0:2 (0:1) 09.11. 10:15 -
Vlašim - Žižkov 2:1 (0:0) 03.11. 14:00 -
Hradec - Prostějov 1:2 (0:1) 27.10. 15:00 -
Brno - Varnsdorf 4:1 (3:0) 18.10. 19:00 -
Líšeň - Prostějov 3:0 (1:0) 21.09. 16:30 -
Třinec - Brno 1:1 (0:0) 31.08. 10:15 -
Pardubice - Sokolov 4:0 (2:0) 24.08. 10:15 -
Ústí - Prostějov 3:1 (0:0) 02.08. 18:00 -
Jihlava - Vítkovice 3:0 (0:0) 27.07. 19:00 -
Vltavín - Vyšehrad 0:2 (0:0) 29.05. 17:00 -
Ústí - Jihlava 2:3 (0:3) 18.05. 15:00 -
Hostouň - Ostrá 2:0 (0:0) 12.05. 17:00 -
Domažlice - Benešov 4:1 (0:1) 04.05. 17:00 -
Převýšov - Písek 2:1 (1:0) 13.04. 10:15 -
Povltavská FA - Karlovy Vary 3:2 (1:0) 24.03. 15:00 -
Převýšov - Benešov 0:3 (0:2) 17.11. 13:00 -
Velvary - Králův Dvůr 0:1p. (0:0) 20.10. 15:30 -
Karlovy Vary - Litoměřicko 3:2p. (2:2) 23.09. 10:30 -
Sedlčany - Dobříš 3:2 (2:1) 02.09. 17:00 -
Olympia - Zápy 0:2 (0:1) 18.08. 10:15 -
Tn Rakovník - Hrobce 3:0 (1:0) 16.06. 17:00 -
Admira - Kratonohy 1:2 (1:1) 20.05. 10:15 -
Písek - Králův Dvůr 3:0 (1:0) 09.05. 17:00 -
Litoměřicko - Benátky 2:3p. (2:1) 21.04. 10:30 -
Č. Krumlov - Dobříš 1:2p. (0:0) 04.04. 16:30 -
Soběslav - Roudné 2:1 (1:0) 31.03. 16:30 -
Dobrovice - Vyšehrad 2:0 (1:0) 18.11. 13:30 -
Č. Krumlov - SK Rakovník 2:1p. (1:0) 21.10. 10:30 -
Králův Dvůr - Benešov 1:0 (1:0) 30.09. 10:30 -
Úvaly - Meteor B 2:1 (0:0) 16.09. 16:30 -
Bolešiny - Malý Bor 6:1 (3:1) 09.09. 17:00 -
Kladno - Hrobce 3:1 (2:1) 26.08. 10:15 -
Čížová - Aritma 3:1 (3:0) 26.05. 18:30 -
Jankov - Čížová 1:2 (0:2) 17.05. 18:00 -
Chudenice - Žihobce 4:1 (3:0) 13.05. 17:00 -
Dobříš - Roudné 2:1 (0:1) 08.04. 16:30 -
Př.Kopanina - Turnov 1:4 (1:0) 11.03. 14:30 -
Admira - Čížová 3:1 (1:1) 13.11. 10:15 -
Aritma - Jankov 1:0p. (0:0) 15.10. 10:15 -
Bolešiny - Měcholupy 3:2 (1:1) 01.10. 16:00 -
Mar. Lázně - Admira 1:2p. (0:0) 24.09. 15:00