Petrželka František
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rapid - Holýšov 3:2 (2:0) 04.11. 14:00 -
Chlumčany - Křimice 1:2 (0:0) 22.10. 15:30 -
Holýšov - Nýrsko 2:0 (1:0) 15.10. 16:00 -
Luby - Sušice 4:1 (1:0) 01.10. 16:00 -
Nepomuk - Chotíkov 1:0 (1:0) 23.09. 16:30 -
Mýto - Zruč 5:3 (2:2) 17.09. 16:30 -
Sušice - Horš. Týn 3:2 (2:2) 27.08. 17:00 -
Radnice - Černice 5:1 (2:0) 20.08. 18:00 -
Lhota - Nepomuk 3:4 (0:3) 13.08. 18:00 -
Hrádek B - Měcholupy B 1:2 (0:1) 11.08. 18:00 -
Tachov - Zruč 0:2 (0:1) 10.06. 16:00 -
Nýrsko - Mýto 1:2 (1:0) 27.05. 18:00 -
Tlumačov - Mýto 1:3 (1:2) 13.05. 18:00 -
Sušice - Bolevec 2:2 (1:0) 07.05. 17:00 -
Malesice - Košutka 1:3 (1:1) 26.04. 18:00 -
Petřín B - Tlumačov 1:1 (1:1) 22.04. 13:00 -
Strážov - Dobřany 2:2 (2:1) 16.04. 16:00 -
Rapid - Tachov 0:4 (0:2) 01.04. 16:30 -
Vejprnice - Mýto 1:0 (0:0) 26.03. 14:00 -
Stříbro - Holýšov 1:1 (1:1) 18.03. 14:00 -
Tachov - Mýto 6:0 (4:0) 06.11. 14:00 -
Sušice - Košutka 0:1 (0:1) 30.10. 14:30 -
Chotíkov - Holýšov 5:5 (1:1) 15.10. 15:30 -
Holýšov - Lhota 1:2 (0:1) 01.10. 10:30 -
Bolevec - Smíchov 3:3 (3:1) 24.09. 13:30 -
Staňkov - Radnice 1:1 (0:1) 18.09. 16:00 -
Lhota - Mýto 1:1 (0:1) 10.09. 10:30 -
Ježovy - Myslív 3:0 (2:0) 28.08. 17:00 -
Tachov - Černice 5:0 (3:0) 20.08. 17:00 -
Nepomuk - Mýto 2:1 (1:1) 06.08. 18:00 -
Stříbro - Černice 1:5 (1:2) 18.06. 18:00 -
Sušice - Luby 6:1 (3:0) 12.06. 17:00 -
Hradešice - Mochtín B 5:1 (1:1) 11.06. 16:00 -
Kolinec - Veřechov 3:0 (3:0) 04.06. 17:00 -
Janovice - Dlouhá Ves 1:2p. (0:0) 28.05. 17:00 -
Hartmanice - Veřechov 0:3 (0:0) 21.05. 14:00 -
Železná Ruda - Hrádek B 7:6 (6:2) 23.04. 17:00 -
Nýrsko B - Malý Bor 4:2 (1:2) 16.04. 15:00 -
Měčín - Chudenice 4:3p. (3:1) 14.04. 17:00 -
Chudenice - Nýrsko B 4:2 (1:2) 09.04. 13:30 -
Zruč - Černice 3:1 (0:0) 19.03. 15:00 -
Lhota - Nýrsko 3:0 (1:0) 30.10. 11:00 -
Vrhaveč - Měcholupy 0:3 (0:1) 16.10. 15:30 -
Vejprnice - Holýšov 2:1 (1:1) 09.10. 16:00 -
Měcholupy - Kasejovice 4:1 (3:1) 25.09. 10:00 -
Lhota - Domažlice B 1:2 (1:1) 18.09. 16:30 -
Chlumčany - Dobřany 2:1p. (0:0) 12.09. 17:00 -
Tlumačov - Chotíkov 2:1 (0:1) 04.09. 10:00 -
Černice - Bolevec 3:2p. (1:2) 21.08. 14:00 -
Svéradice - Sušice 2:1p. (0:0) 15.08. 16:00