Kastl Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Březová - Kladno 0:3 (0:1) 16.03. 15:00 -
Hořovice - J. Hradec 1:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
Spoje - Letohrad 2:0 (0:0) 21.10. 11:00 -
Trstěnice - Lomnice 3:6 (2:3) 14.10. 10:30 -
Kvíčovice - Pocinovice 2:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Ostrov - Admira B 2:2 (0:0) 30.09. 16:00 -
Březová - Chomutov 2:2 (1:1) 09.09. 10:15 -
Slaný - Neratovice 0:0 (0:0) 19.08. 17:00 -
Tachov - J. Hradec 1:3 (0:1) 12.08. 17:00 -
Luženice - Pocinovice 1:2 (1:1) 28.05. 13:30 -
Benátky - Liberec B 0:1 (0:0) 14.05. 17:00 -
Kout - Horš. Týn B 1:4 (0:0) 30.04. 15:00 -
Neratovice - Slaný 0:0 (0:0) 29.04. 10:15 -
Krchleby - FK Planá 3:0 (2:0) 22.04. 17:00 -
Újezd - Staňkov B 5:1 (4:0) 16.04. 15:00 -
Miřkov - Holýšov B 4:3 (2:1) 08.04. 13:00 -
Katovice - Soběslav 1:0 (1:0) 25.03. 15:00 -
Hvězda Cheb - Kosmonosy 3:2 (1:1) 04.03. 16:00 -
Brozany - Benešov 2:0 (1:0) 12.11. 14:00 -
Králův Dvůr - Vltavín 0:1 (0:1) 28.10. 10:30 -
Karlovy Vary - Povltavská FA 0:4 (0:2) 15.10. 18:00 -
Teplice B - Jablonec B 1:2 (1:1) 02.10. 10:00 -
Kdyně B - Chodská Lhota 0:3 (0:1) 25.09. 16:30 -
Písek - Motorlet 1:0 (0:0) 10.09. 10:15 -
Kdyně B - Česká Kubice 2:0 (1:0) 03.09. 13:00 -
Zbuzany - Hostouň 5:1 (3:0) 20.08. 10:15 -
Sokolov - Admira 1:1 (1:1) 13.08. 10:15 -
D. Králové - Tochovice B 2:1 (0:1) 18.06. 17:00 -
Tlumačov B - Koloveč 1:6 (1:3) 11.06. 10:30 -
Hradec B - Ústí n/O 3:1 (2:0) 22.05. 10:15 -
Kvíčovice - Meclov B 2:1 (2:1) 21.05. 17:00 -
Osvračín - Holýšov B 1:2p. (0:1) 07.05. 17:00 -
Liberec B - Dukla B 1:2 (0:1) 01.05. 10:15 -
Chodská Lhota - Miřkov 3:4 (2:3) 24.04. 15:00 -
Povltavská FA - Hostouň 2:1 (2:1) 10.04. 16:30 -
J. Hradec - Hořovice 2:2 (1:1) 27.03. 15:00 -
Brandýs n.L. - Neratovice 2:2 (1:1) 30.10. 10:15 -
Holýšov - Bolevec 4:0 (4:0) 16.10. 15:30 -
Petřín - Rokycany 4:0 (0:0) 09.10. 10:15 -
Ostrov - Chomutov 1:1 (1:0) 28.09. 15:30 -
Chlumec - Zápy 0:1 (0:1) 12.09. 10:15 -
Slaný - Meteor 4:3 (2:2) 21.08. 17:00 -
Hrádek - Mochtín 2:1p. (1:1) 10.10. 15:00 -
Holýšov B - Česká Kubice 1:10 (1:4) 04.10. 15:00 -
Meclov B - Kdyně B 2:1 (0:0) 20.09. 15:00 -
Petřín - Lom 2:3p. (1:2) 19.09. 10:15 -
Nýrsko - Nepomuk 4:1 (2:1) 12.09. 16:30 -
Horš. Týn B - Luženice 3:2p. (2:2) 06.09. 16:00 -
Chomutov - Meteor B 2:1 (0:1) 26.08. 18:00 -
Koloveč - Chodov B 4:0 (1:0) 23.08. 16:00