Formánek Luboš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Čt.Dvory B - Mladé B 6:2 (4:0) 04.10. 16:00 -
Vrábče - K.Újezd B 1:1 (0:1) 27.09. 15:00 -
Čt.Dvory B - Č.Dub 4:4 (3:0) 13.09. 17:00 -
Lipí - N.Hodějovice 8:2 (2:0) 06.09. 15:00 -
Vrábče - Týn B 3:6 (1:1) 23.08. 15:00 -
Lišov - Čt.Dvory 3:1 (0:0) 11.11. 14:00 -
Lišov - Týn 4:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
Planá n.Luž. - Milevsko B 3:2 (1:1) 13.10. 10:30 -
Loko ČB - T.Sviny 0:3 (0:1) 06.10. 10:15 -
N.Ves - Vodňany 3:1 (2:1) 22.09. 10:15 -
Bavorovice - Planá u ČB 1:1 (0:0) 08.09. 10:00 -
Loko ČB - Planá u ČB 0:0 (0:0) 25.08. 10:15 -
Dačice - Bernartice 2:2 (1:0) 18.08. 10:00 -
Větřní - Vimperk 3:1 (1:1) 26.05. 17:00 -
Prachatice - Junior 2:3 (0:1) 20.05. 10:00 -
Bernartice - Chýnov 0:4 (0:1) 06.05. 17:00 -
Met. Tábor - Milevsko B 0:2 (0:1) 14.04. 14:00 -
Čt.Dvory - D.Voda 4:1 (2:0) 07.04. 10:15 -
Junior - Slavia ČB 5:2 (2:0) 11.11. 10:00 -
T.Sviny - Lom 1:4 (1:2) 04.11. 09:30 -
Junior - Vimperk 1:3 (0:1) 22.10. 15:30 -
Větřní - Junior 3:1 (2:1) 23.09. 16:30 -
Hrdějovice - Ševětín 1:0 (1:0) 03.09. 17:00 -
Lom - J. Hradec B 4:1 (4:0) 20.08. 17:00 -
Prachatice - Bernartice 5:1 (1:1) 10.06. 13:30 -
Čt.Dvory - Domažlice 2:3 (0:0) 27.05. 10:15 -
Bernartice - Chýnov 2:0 (1:0) 21.05. 17:00 -
N.Ves-Brloh - Bernartice 2:3 (1:0) 07.05. 15:00 -
Větřní - Loko ČB 2:1 (2:0) 22.04. 17:00 -
Hradiště - Chýnov 1:1 (1:1) 09.04. 16:30 -
Velešín - Slavia ČB 1:2 (0:2) 25.03. 11:30 -
Prachatice - Vimperk 6:1 (3:0) 08.10. 12:30 -
Čt.Dvory - Planá u ČB 5:0 (2:0) 24.09. 10:15 -
Vacov - Hradiště 4:0 (2:0) 11.09. 17:00 -
Roudné B - Březová 2:3 (1:2) 28.08. 17:00 -
Met. Tábor - Blatná 0:2 (0:2) 13.08. 10:30 -
Blatná - Chýnov 1:3 (1:0) 11.06. 17:00 -
Chýnov - Protivín 2:2 (1:0) 05.06. 17:00 -
Ševětín - Loko ČB 4:0 (2:0) 21.05. 10:15 -
Milevsko B - Větrovy 7:2 (4:1) 08.05. 17:00 -
Bavorovice - Ledenice 0:0 (0:0) 23.04. 10:00 -
Čt.Dvory - Ševětín 0:0 (0:0) 16.04. 10:15 -
Loko ČB - Bavorovice 1:0 (1:0) 02.04. 10:15 -
Černá - Zliv 2:1 (0:1) 14.11. 10:00 -
Sousedovice - Chelčice 1:1 (0:1) 07.11. 14:00 -
Zliv - Sedlec 1:1 (1:1) 24.10. 14:30 -
Kestřany - Vacov B 7:2 (4:2) 18.10. 15:30 -
Vacov B - Hradiště 1:6 (0:4) 11.10. 16:00 -
Lhenice - Černá 2:0 (0:0) 26.09. 16:30 -
H.Stropnice - Lomnice 1:1 (1:1) 20.09. 16:30