Izugrafov Svyatoslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Č. Krumlov - Klatovy 4:0 (2:0) 23.03. 10:15 -
Domažlice B - Hořovice 1:1 (0:0) 22.10. 10:30 -
Příbram B - Klatovy 4:1 (1:0) 30.09. 16:00 -
Č. Krumlov - Katovice 4:2 (2:1) 16.09. 16:30 -
Petřín - Doubravka 1:1 (1:1) 19.08. 10:15 -
Č. Krumlov - Lom 2:1 (1:1) 31.05. 18:00 -
Lhenice - Strunkovice 0:2 (0:1) 09.05. 17:30 -
Hvězda Cheb - Louny 1:1 (0:0) 22.04. 16:00 -
Aritma - Rokycany 1:0 (0:0) 18.03. 10:15 -
Mar. Lázně - Doubravka 1:2 (0:0) 05.11. 10:15 -
Katovice - Č. Krumlov 2:1 (1:0) 15.10. 15:30 -
Olešník - Rudolfov 3:0 (0:0) 04.06. 17:00 -
Mladé - Vltavan 4:2 (1:1) 28.05. 17:00 -
Dražice - Třeboň 1:3 (1:1) 21.05. 17:00 -
Osek - Protivín 2:1 (0:0) 30.04. 17:00 -
Prachatice - Týn 5:2 (1:0) 09.04. 16:30 -
Táborsko B - Osek 0:2 (0:1) 12.03. 10:15 -
Blatná - Protivín 2:4 (1:2) 06.11. 14:00 -
Čimelice - Blatná 6:0 (1:0) 16.10. 15:30 -
Třeboň - Jankov 0:2 (0:0) 26.09. 10:30 -
Dražice - Olešník 1:1 (1:0) 11.09. 17:00 -
Č. Krumlov - Dražice 5:1 (4:0) 21.08. 17:00 -
Týn - S.Ústí zrušen -
Týn - Milevsko 1:3 (1:1) 26.09. 16:30 -
Jankov - Dražice 0:1 (0:0) 13.09. 17:00 -
Milevsko - Junior 3:0 (2:0) 05.09. 17:00 -
Týn - Čimelice 1:1 (0:1) 22.08. 17:00 -
Milevsko - Třeboň 2:1 (0:0) 26.10. 14:30 -
Čimelice - Táborsko B 3:0 (1:0) 12.10. 15:30 -
Lažiště - Blatná 6:1 (1:0) 06.10. 15:00 -
Bernartice - Týn 1:4 (1:2) 29.09. 16:00 -
Lažiště - S.Ústí 1:0 (1:0) 15.09. 15:00 -
Třeboň - Táborsko B 4:2 (2:1) 25.08. 17:00 -
N.Včelnice - Bernartice 3:1 (2:0) 08.06. 13:30 -
Planá u ČB - T.Sviny 1:0 (1:0) 25.05. 17:00 -
Chýnov - Planá n.Luž. 2:3 (0:1) 28.04. 17:00 -
Met. Tábor - Bernartice 0:0 (0:0) 13.04. 16:30 -
Vodňany - Junior 2:1 (1:0) 30.03. 15:00 -
N.Včelnice - S.Ústí 1:4 (1:1) 23.03. 11:30 -
Bernartice - N.Včelnice 4:1 (1:0) 28.10. 14:30 -
Junior - Semice 5:1 (2:1) 14.10. 15:30 -
T.Sviny - Planá u ČB 0:4 (0:2) 13.10. 15:30 -
Lhenice - Vimperk 6:0 (3:0) 29.09. 12:30 -
Veselí - Dačice 3:4 (3:1) 08.09. 16:00 -
Dačice - S.Ústí 1:6 (0:1) 02.09. 13:30 -
Větřní - Sedlec 7:2 (3:2) 09.06. 17:00 -
Planá n.Luž. - Met. Tábor 1:1 (1:1) 02.06. 10:30 -
Blatná - Větřní 5:0 (4:0) 19.05. 17:00 -
J. Hradec B - Met. Tábor 2:1 (0:0) 05.05. 14:30 -
Planá n.Luž. - Bernartice 3:2 (1:1) 21.04. 10:30