Raplík Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Živanice - Chlumec 5:1 (3:0) 13.04. 16:30 -
Bohemians B - Motorlet 3:4 (2:2) 31.03. 10:15 -
Dobrovice - Benešov 1:0 (1:0) 16.03. 15:00 -
Pardubice B - Souš 1:1 (1:1) 02.03. 10:15 -
Dobrovice - V. Hamry 1:1 (0:0) 11.11. 14:00 -
Přepeře - Souš 1:3 (1:2) 28.10. 10:30 -
Zápy - Ústí 2:5 (0:1) 15.10. 16:00 -
Hradec B - Liberec B 0:3 (0:2) 08.10. 10:15 -
Dukla B - Domažlice 0:0 (0:0) 17.09. 10:15 -
Živanice - Kolín 3:0 (3:0) 13.09. 17:00 -
Přepeře - Brozany 1:2 (1:1) 26.08. 10:30 -
Chlumec - Teplice B 2:2 (1:0) 23.08. 17:30 -
Neratovice - Kladno 3:0 (2:0) 12.08. 10:15 -
Sparta B - Sigma B 0:2 (0:0) 28.05. 17:00 -
Sigma B - Varnsdorf 1:1 (1:0) 16.04. 10:15 -
Třinec - Varnsdorf 2:1 (1:0) 18.03. 10:15 -
Opava - Třinec 0:0 (0:0) 04.11. 18:00 -
Slavia B - Karviná 4:2 (2:1) 30.10. 10:15 -
Líšeň - Jihlava 2:0 (0:0) 10.09. 17:00 -
Slavia B - Varnsdorf 3:2 (2:1) 04.09. 10:15 -
Vlašim - Líšeň 1:2 (1:0) 13.08. 17:00 -
Třinec - Vyškov 1:0 (0:0) 11.05. 17:00 -
Žižkov - Opava 2:2 (1:1) 27.04. 17:00 -
Sparta B - Vyškov 4:1 (0:1) 10.04. 10:30 -
Dukla - Táborsko 0:0 (0:0) 19.03. 10:15 -
Opava - Třinec 3:0 (0:0) 12.03. 14:30 -
Prostějov - Líšeň 1:1 (0:0) 30.10. 14:30 -
Varnsdorf - Dukla 1:3 (1:3) 17.10. 15:30 -
Velvary - Zápy 1:1 (0:0) 25.09. 15:30 -
Varnsdorf - Vlašim 3:1 (2:0) 12.09. 17:00 -
Prostějov - Třinec 3:1 (1:1) 21.08. 17:00 -
Pardubice B - Živanice 1:4 (0:3) 15.08. 10:15 -
Jihlava - Dukla 0:0 (0:0) 06.08. 18:00 -
Varnsdorf - Ústí 0:1 (0:0) 30.05. 15:00 -
Chrudim - Třinec 0:2 (0:1) 08.05. 17:00 -
Dukla - Vlašim 1:1 (1:0) 24.04. 17:00 -
Ústí - Vyšehrad 1:0 (0:0) 14.04. 16:00 -
Varnsdorf - Líšeň 1:1 (0:1) 28.03. 15:00 -
Vlašim - Blansko 2:2 (1:0) 04.10. 16:00 -
Líšeň - Varnsdorf 1:1 (1:0) 12.09. 17:00 -
Jablonec B - Chlumec 3:5 (1:2) 07.03. 10:15 -
Zbuzany - Dukla B 6:3 (0:1) 09.11. 10:15 -
Bohemians B - Přepeře 3:0 (1:0) 20.10. 10:15 -
Jablonec B - Přepeře 1:0 (1:0) 05.10. 10:15 -
Vltavín - Domažlice 1:0 (1:0) 14.09. 10:15 -
Zbuzany - Teplice B 3:1 (2:1) 31.08. 10:15 -
Přepeře - Brozany 2:0 (0:0) 17.08. 10:30 -
Převýšov - Králův Dvůr 4:2 (3:1) 08.06. 10:15 -
Králův Dvůr - Velvary 8:1 (3:0) 18.05. 10:30 -
Písek - Vltavín 0:2 (0:1) 24.04. 17:00