Braun Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chrudim B - Spoje 0:0 (0:0) 23.03. 10:15 -
Slavia HK - Dobrovice 2:3 (2:1) 04.11. 10:15 -
Jablonec B - Teplice B 1:0 (1:0) 21.10. 10:15 -
Benátky - Spoje 0:0 (0:0) 17.09. 16:30 -
Benešov - Dobrovice 0:3 (0:1) 19.08. 10:15 -
Trutnov - Kutná Hora 2:0 (0:0) 23.04. 17:00 -
Kolín - Hlinsko 5:0 (2:0) 27.03. 15:00 -
L. Bohdaneč - Skuteč 6:0 (3:0) 11.10. 15:00 -
Náchod - Poříčany 3:1 (0:1) 09.11. 14:00 -
Dynamo B - Čížová 1:0 (1:0) 12.10. 10:15 -
Kolín - Horky 2:1 (1:0) 28.09. 10:15 -
Trutnov - Náchod 4:3 (1:1) 31.08. 17:00 -
Slaný - Č. Brod 0:1 (0:1) 17.08. 17:00 -
Soběslav - Tachov 2:0 (0:0) 01.06. 15:30 -
Chrudim B - Svitavy 2:1 (0:0) 26.05. 10:15 -
Aritma - Tachov 2:0 (1:0) 19.04. 10:15 -
Soběslav - Klatovy 0:1 (0:1) 13.04. 15:00 -
Turnov - Benátky 1:0 (0:0) 16.03. 10:30 -
Kolín - Čáslav 0:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Olympia HK - Turnov zrušen -
Hlinsko - Městec 2:3p. (2:2) 16.09. 16:30 -
Náchod - Benátky 2:1 (2:0) 08.09. 17:00 -
Rozhovice - Sruby 6:1 (5:0) 25.08. 17:00 -
Motorlet - Zbuzany 0:3 (0:1) 18.08. 10:15 -
Turnov - Kratonohy 3:0 (1:0) 03.06. 17:00 -
Městec - Choceň 0:1 (0:0) 20.05. 17:00 -
Lanškroun B - Ústí n/O B 0:1p. (0:0) 13.05. 17:00 -
Jankov - Dobříš 6:2 (1:1) 06.05. 17:00 -
Kratonohy - Vykáň 3:2 (0:2) 15.04. 17:00 -
Roudné - Březová 0:1p. (0:0) 24.03. 15:00 -
Kratonohy - Turnov 1:5 (1:2) 04.11. 14:00 -
S. Mateřov - Proseč 3:1 (1:0) 21.10. 13:00 -
Lanškroun - Polička 1:2 (1:1) 14.10. 15:00 -
Moravská Třebová - Slatiňany 2:0 (1:0) 28.09. 16:00 -
Trutnov - Admira 3:7 (0:5) 23.09. 16:30 -
Moravany - Holice 0:3 (0:2) 10.09. 17:00 -
Stolany - Srch 5:1 (3:0) 19.08. 17:00 -
Žamberk - Svitavy 2:0 (2:0) 12.08. 17:00 -
D. Újezd - Č. Třebová 3:5 (2:3) 14.06. 18:00 -
Chrudim B - Slatiňany 3:2p. (2:1) 11.06. 10:15 -
Č. Třebová - Choceň 2:3 (2:1) 20.05. 17:00 -
Kunčina - Jablonné 2:1 (1:1) 01.05. 16:30 -
Přelouč - Holice 0:5 (0:2) 15.04. 16:30 -
Žamberk - Třemošnice 1:2p. (0:0) 01.04. 16:00 -
Moravská Třebová - Polička 1:2p. (0:0) 23.10. 15:30 -
Verměřovice - Jablonné 2:1p. (0:0) 08.10. 16:00 -
Žamberk - D. Újezd 2:1 (1:0) 24.09. 10:15 -
Žamberk - Choceň 4:0 (2:0) 27.08. 17:00 -
Slatiňany - Svitavy 5:1 (3:0) 13.08. 17:00 -
Mýto B - Zámrsk 3:2p. (1:1) 12.06. 17:00