Mrkvička Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Městec - Č. Třebová 2:0 (2:0) 17.06. 17:00 -
Sloupnice - Řetová 1:2 (1:1) 10.06. 16:00 -
Holice - Dobříkov 3:4 (2:2) 26.05. 10:15 -
Pardubičky - Přelouč 2:1 (1:1) 13.05. 17:00 -
Č. Třebová - Moravská Třebová 2:1 (2:0) 08.05. 17:00 -
Třemošnice - Litomyšl 2:3 (2:1) 06.05. 17:00 -
Městec - Hlinsko 1:0 (1:0) 18.04. 17:00 -
Lanškroun - Moravská Třebová 4:0 (3:0) 15.04. 16:30 -
Ústí n/O B - D. Újezd B 0:1 (0:0) 08.04. 16:00 -
Chrudim B - Svitavy 0:2 (0:1) 01.04. 16:00 -
Řetová - Sloupnice 0:1 (0:0) 12.11. 14:00 -
Hlinsko - Choceň 2:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Třemošnice - Svitavy 3:1 (1:0) 17.09. 16:00 -
Městec - Moravská Třebová 0:2 (0:1) 03.09. 17:00 -
S. Mateřov - Prosetín 4:0 (0:0) 19.08. 10:15 -
Sezemice - Zámrsk 1:3 (1:0) 18.06. 17:00 -
Lanškroun - Svitavy B 3:2 (0:2) 11.06. 17:00 -
Holice - Libišany 3:1 (2:1) 27.05. 10:15 -
Svitavy - Č. Třebová 6:1 (1:0) 14.05. 17:00 -
Chrudim B - Č. Třebová 2:1 (1:0) 30.04. 16:30 -
Letohrad B - Dobříkov 0:2 (0:0) 16.04. 10:15 -
Rozhovice - H. Ředice 0:3 (0:1) 01.04. 16:00 -
Slatiňany - Choceň 4:1 (0:1) 18.03. 14:30 -
Holice - Polička 4:5 (3:2) 19.11. 13:30 -
Hlinsko - Přelouč 6:0 (3:0) 30.10. 14:30 -
Načešice - Lanškroun 3:2p. (1:1) 15.10. 16:00 -
Č. Třebová - Chrudim B 2:0 (1:0) 01.10. 16:30 -
Choceň - Moravská Třebová 1:3 (0:1) 17.09. 17:00 -
Polička - Moravany 1:0 (0:0) 04.09. 17:00 -
Třemošnice - Hlinsko 0:2 (0:1) 20.08. 17:00 -
Holice - Moravany 3:1 (1:0) 18.06. 14:00 -
Moravany - Moravská Třebová 3:0 (2:0) 12.06. 17:00 -
Jiskra - Libchavy 4:1 (0:0) 29.05. 17:00 -
Načešice - Litomyšl 1:2p. (1:1) 14.05. 17:00 -
Chrudim B - Hlinsko 4:2 (1:2) 30.04. 10:15 -
Č. Třebová - Přelouč 2:3p. (2:1) 16.04. 17:00 -
Třemošnice - Svitavy 1:2p. (1:1) 02.04. 16:30 -
Slatiňany - Letohrad B 3:1 (0:0) 19.03. 15:00 -
Hlinsko - Pardubice B 3:2 (0:1) 08.11. 14:00 -
Slatiňany - Polička 5:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Lanškroun - Hlinsko 4:3 (1:2) 18.10. 15:30 -
Kunčina - Polička B 2:4 (0:3) 10.10. 16:00 -
Semanín - Řetová 7:0 (4:0) 26.09. 16:30 -
Moravany - Svitavy 3:4 (0:1) 20.09. 16:30 -
Č. Třebová - Letohrad B 3:0 (1:0) 05.09. 17:00 -
Pardubičky - Chrudim C 3:1 (1:0) 23.08. 17:00