Štěpánek Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Třemošnice - Moravská Třebová 0:0 (0:0) 30.10. 14:30 -
Pardubičky - R. Bělá 4:0 (1:0) 23.10. 14:30 -
Č. Třebová - Choceň 4:2 (2:0) 09.10. 15:00 -
Řečany - Skuteč 0:5 (0:2) 26.09. 15:30 -
Zámrsk - Svitavy B 2:0 (1:0) 19.09. 15:30 -
H. Ředice - Holice 4:0 (1:0) 29.08. 17:00 -
Svitavy - Choceň 3:1 (2:0) 15.08. 17:00 -
H. Ředice - Č. Třebová 3:1 (2:1) 11.10. 15:00 -
Moravská Třebová - Litomyšl 3:1 (1:0) 04.10. 15:00 -
Choceň - Proseč 5:1 (2:1) 19.09. 16:00 -
Svratouch - Nasavrky 4:6 (4:2) 13.09. 16:30 -
R. Bělá - Svitavy 0:6 (0:3) 29.08. 17:00 -
Ústí n/O B - Jiskra 8:1 (4:0) 23.08. 17:00 -
Svitavy B - D. Újezd 4:1 (2:1) 22.08. 17:00 -
Č. Třebová - Holice 1:3 (0:2) 15.08. 17:00 -
Hlinsko - Letohrad 2:1 (1:0) 15.06. 17:00 -
Svitavy - Choceň 2:1 (1:1) 12.06. 17:15 -
Třemošnice - Žamberk 4:1 (3:0) 08.06. 17:00 -
Litomyšl - Moravany 3:0 (1:0) 01.06. 10:15 -
Dřenice B - Krouna B 1:2 (0:2) 26.05. 17:00 -
Řečany - Sruby 5:0 (1:0) 25.05. 17:00 -
Libchavy - Pomezí 5:1 (2:0) 11.05. 17:00 -
Třemošnice - Litomyšl 3:2p. (0:2) 27.04. 16:30 -
Č. Třebová - Svitavy 0:1 (0:0) 13.04. 16:30 -
Zámrsk - Ústí n/O B 1:2 (1:0) 31.03. 16:00 -
Městec - Třemošnice 2:1 (1:1) 17.03. 14:30 -
Letohrad - Svitavy 1:0 (0:0) 09.03. 14:00 -
Moravany - D. Újezd 4:1 (1:0) 11.11. 13:30 -
Valy - Přelovice 1:1 (1:1) 10.11. 13:30 -
Luže B - Bítovany 8:2 (7:0) 04.11. 14:00 -
Litomyšl - Choceň 3:1 (1:0) 27.10. 10:15 -
Rosice - Ústí n/O B 1:2 (1:2) 20.10. 15:00 -
Hlinsko - Holice 1:0 (1:0) 14.10. 15:00 -
Č. Třebová - Litomyšl 1:2 (0:1) 06.10. 15:30 -
Polička - Zámrsk 2:1p. (1:0) 30.09. 15:30 -
Jablonné - Pomezí 1:4 (0:2) 23.09. 16:00 -
Luže - Moravská Třebová 2:1 (0:1) 16.09. 14:30 -
Skuteč - Libišany 0:1 (0:0) 08.09. 17:00 -
Moravany - Třemošnice 3:0 (2:0) 26.08. 17:00 -
Choceň - Lanškroun 0:1 (0:0) 18.08. 17:00 -
Letohrad B - Pardubičky 2:3p. (1:2) 17.06. 10:15 -
Jablonné - Lanškroun B 1:2 (0:1) 16.06. 16:00 -
Dobříkov - Třemošnice 0:3 (0:3) 09.06. 17:00 -
Moravany - Litomyšl 3:4 (1:2) 26.05. 10:15 -
Tatenice - Zámrsk 2:1 (1:1) 13.05. 16:00 -
Mýto B - Semanín 7:0 (3:0) 08.05. 17:00 -
Svitavy - Holice 5:0 (2:0) 29.04. 16:30 -
Stolany - H. Jelení 5:2 (0:1) 21.04. 16:30 -
Litomyšl - Městec 1:2 (0:0) 14.04. 16:30 -
Lanškroun - Hlinsko 1:2 (0:0) 31.03. 16:00