JÍLEK Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Leština - Jindřichov 4:1 (1:0) 23.03. 15:00 -
Mohelnice B - Jestřebí 4:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Bratrušov - Juv. Mohelnice 2:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
Dubicko - 1.FC Olešnice 1:2 (0:2) 22.10. 14:30 -
Lukavice - Krchleby 0:0 (4:2) 15.10. 14:30 -
Jindřichov - Úsov 7:0 (3:0) 14.10. 15:00 -
Dubicko - Moravičany 1:0p. (0:0) 08.10. 15:00 -
Palonín - Lukavice 2:1 (2:0) 07.10. 15:00 -
Jedlí - Brníčko 3:2 (1:1) 01.10. 15:00 -
Šumperk B - Písařov 3:1 (2:0) 30.09. 14:30 -
Hrabišín - Jedlí 4:1 (2:0) 24.09. 15:30 -
Rovensko - Malá Morava 5:0 (2:0) 23.09. 15:30 -
Úsov - Loštice B 3:4p. (1:1) 16.09. 15:30 -
Palonín - Krchleby 3:0 (3:0) 10.09. 16:00 -
Lukavice - Podolí 0:3 (0:1) 03.09. 16:00 -
Jindřichov - Písařov 3:0 (2:0) 02.09. 16:00 -
Lukavice - Libina B 1:4 (1:2) 27.08. 16:30 -
Lesnice B - Rapotín B 0:2 (0:1) 26.08. 16:30 -
Leština - Vikýřovice 2:0 (0:0) 19.08. 16:30 -
Staré Město - Mohelnice B 5:4 (2:3) 12.08. 17:00 -
Šumperk B - Zábřeh B 3:0 (1:0) 03.06. 14:00 -
Juv. Mohelnice - Leština 2:1 (0:1) 21.05. 17:00 -
Malá Morava - Hanušovice 1:2 (1:1) 06.05. 16:30 -
Libina B - Brníčko 2:1p. (0:0) 30.04. 16:00 -
Leština - Jestřebí 3:1 (2:1) 29.04. 16:00 -
Palonín - Zábřeh B 0:4 (0:1) 16.04. 16:00 -
Zábřeh B - Loštice B 1:4 (0:3) 09.04. 15:30 -
Písařov - Hanušovice 7:1 (5:0) 08.04. 15:30 -
Libina B - Sudkov 3:2 (1:1) 02.04. 15:30 -
Šumperk B - Dubicko 6:1 (1:1) 01.04. 16:00 -
Hrabišín - Postřelmov B 2:4 (0:4) 26.03. 15:00 -
Lesnice B - 1.FC Olešnice 4:0 (2:0) 23.10. 14:30 -
Úsov - Dubicko 5:0 (1:0) 22.10. 14:30 -
Staré Město - Šumperk B 6:2 (2:1) 08.10. 15:00 -
Písařov - Jedlí 5:3 (3:2) 01.10. 15:00 -
Brníčko - Libina B 5:3 (1:2) 24.09. 15:30 -
Leština - Petrov-Sob. 3:1 (0:1) 24.09. 13:00 -
Postřelmov B - Brníčko 2:0 (2:0) 11.09. 16:00 -
Zábřeh B - Rapotín B 8:1 (6:0) 10.09. 16:00 -
Úsov - Leština 0:2 (0:1) 03.09. 16:00 -
Hrabišín - Hanušovice 0:2 (0:2) 28.08. 16:30 -
Loštice B - Palonín 4:0 (1:0) 20.08. 16:30 -
Rapotín B - Juv. Mohelnice 2:4 (1:2) 06.08. 17:00 -
Rapotín B - Loštice B 8:1 (2:0) 18.06. 17:00 -
Písařov - Šumperk B 2:3p. (2:1) 09.06. 17:00 -
Dubicko - Leština 2:1 (1:0) 22.05. 16:00 -
Juv. Mohelnice - Hrabišín 7:4 (4:1) 15.05. 14:30 -
Hanušovice - Malá Morava 0:1 (0:1) 14.05. 17:00 -
Libina B - Jedlí 6:1 (2:1) 08.05. 15:00 -
Rovensko - Šumperk B 0:5 (0:2) 07.05. 16:30