ŠKRABAL Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Supíkovice - Jeseník B 3:1 (1:1) 06.04. 15:30 -
Vidnava - Černá Voda 2:4 (2:3) 21.10. 14:30 -
Supíkovice - St.Červ.Voda 2:3p. (1:1) 14.10. 15:00 -
Velká Kraš - Černá Voda 0:0 (2:0) 07.10. 15:00 -
Jeseník B - Vidnava 20:0 (11:0) 01.10. 13:00 -
Vápenná - St.Červ.Voda 1:4 (1:3) 30.09. 15:00 -
Lipová-lázně - Jeseník B 2:6 (0:2) 23.09. 15:30 -
Černá Voda - Vápenná 7:0 (4:0) 09.09. 16:00 -
Velké Kunětice - Lipová-lázně 5:2 (5:0) 02.09. 16:00 -
Bernartice B - Supíkovice 2:6 (0:2) 20.08. 11:30 -
Velká Kraš - Vidnava 4:2 (1:2) 10.06. 15:00 -
Bernartice - Velké Losiny B 10:2 (6:1) 03.06. 17:00 -
Černá Voda - Supíkovice 2:1 (1:0) 20.05. 17:00 -
Vápenná - Velká Kraš 1:4 (1:3) 13.05. 17:00 -
Velká Kraš - Lipová-lázně 0:2 (0:2) 22.04. 15:00 -
St.Červ.Voda - Lipová-lázně 8:0 (2:0) 15.10. 14:30 -
Velká Kraš - Velké Kunětice 4:1 (3:0) 08.10. 15:00 -
Velké Kunětice - Lipová-lázně 2:1 (0:1) 17.09. 15:30 -
Supíkovice - Vápenná 6:3 (3:0) 03.09. 16:00 -
Velké Kunětice - Vidnava 4:1 (1:0) 20.08. 16:00 -
St.Červ.Voda - Supíkovice 1:2 (0:1) 13.08. 17:00 -
Vidnava - Bělá 0:5 (0:4) 30.10. 14:30 -
Supíkovice - Vápenná 3:0 (1:0) 23.10. 14:30 -
Lipová-lázně - Černá Voda 1:2 (0:1) 16.10. 14:30 -
Bernartice B - St.Červ.Voda 0:6 (0:3) 09.10. 11:45 -
Zlaté Hory - Bělá 5:0 (2:0) 02.10. 15:00 -
Supíkovice - St.Červ.Voda 1:2p. (0:0) 25.09. 15:30 -
Písečná - Žulová 4:1 (3:0) 18.09. 15:30 -
Velká Kraš - Javorník 0:2 (0:1) 11.09. 15:00 -
St.Červ.Voda - Velká Kraš 7:2 (1:1) 04.09. 16:00 -
Černá Voda - Velké Kunětice 11:1 (6:1) 28.08. 16:30 -
Zlaté Hory - Velká Kraš 3:1 (3:0) 21.08. 16:30 -
Supíkovice - Řetězárna B 5:4 (2:3) 14.08. 17:00 -
Bělá - Velká Kraš 4:2 (0:2) 07.08. 16:00 -
Javorník - Supíkovice 3:2 (2:1) 10.10. 15:00 -
Vidnava - Zlaté Hory 4:6 (2:2) 03.10. 12:30 -
Velké Kunětice - Lipová-lázně 2:4 (0:2) 19.09. 15:30 -
Javorník - Skorošice 14:0 (7:0) 05.09. 16:00 -
Supíkovice - Řetězárna B 9:2 (3:1) 22.08. 16:30 -
Bělá - Velká Kraš 4:3p. (1:2) 15.08. 16:00 -
Lipová-lázně - Skorošice 6:3 (4:1) 08.08. 15:30 -
Skorošice - Černá Voda 0:8 (0:4) 02.11. 14:00 -
Lipová-lázně - Javorník 0:1p. (0:0) 26.10. 14:30 -
Javorník - Bernartice B 12:0 (5:0) 19.10. 14:30 -
Skorošice - Vápenná 0:13 (0:7) 12.10. 15:00 -
Supíkovice - Velké Kunětice 2:3 (1:0) 05.10. 15:00 -
Vidnava - Vápenná 2:6 (0:2) 28.09. 15:30 -
Javorník - Skorošice 4:1 (2:1) 21.09. 15:30 -
St.Červ.Voda - Mikulovice 1:5 (0:4) 14.09. 16:00 -
Vidnava - Řetězárna B 6:2 (2:2) 07.09. 16:00