Ogrodník Vlastimil
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hodonín - Ostrava B 0:3 (0:1) 13.09. 16:00 -
Brno B - Lanžhot 0:0 (0:0) 10.09. 10:15 -
Havířov - Polanka 1:2 (1:1) 13.08. 10:15 -
Zlínsko - Hranice 1:3 (0:1) 13.06. 17:30 -
Frýdlant - Ostrava B 2:2 (0:2) 03.06. 17:00 -
Skaštice - Kozlovice 0:3 (0:1) 24.05. 18:00 -
Uničov - Frýdlant 7:0 (3:0) 14.05. 10:15 -
Jablůnka - Lidečko 2:1 (0:1) 30.04. 16:00 -
Znojmo - Vel. Meziříčí 2:1 (1:0) 07.04. 10:30 -
Zlín B - Frýdek-Místek 3:0 (2:0) 05.03. 10:30 -
Frýdlant - Blansko 1:0 (0:0) 29.10. 14:00 -
Uničov - Hodonín 2:1 (1:1) 23.10. 10:15 -
Hlučín - Hodonín 1:1 (0:0) 23.09. 19:00 -
Přerov - Kozlovice 1:5 (1:1) 18.09. 15:30 -
Dol.Němčí - Nivnice 1:2 (1:0) 28.08. 16:30 -
Zlínsko - Ostrava B 2:5 (1:3) 26.08. 18:00 -
Bohumín - Havířov 2:2 (0:1) 21.08. 16:30 -
Frýdek-Místek - Zlín B 2:2 (1:1) 06.08. 17:00 -
Zlínsko - Rosice 2:2 (0:0) 10.06. 18:00 -
Kozlovice - Přerov 0:6 (0:2) 29.05. 17:00 -
Hlučín - Vel. Meziříčí 7:0 (3:0) 13.05. 19:00 -
Dětmarovice - Havířov 0:3 (0:0) 07.05. 16:30 -
Blansko - Ostrava B 1:2 (0:1) 10.04. 10:15 -
Kroměříž - Rosice 2:0 (0:0) 12.03. 15:00 -
Jihlava B - Uh. Brod 1:0 (0:0) 23.10. 14:00 -
Zlín B - Sigma B 2:2 (0:1) 08.10. 15:00 -
Lanžhot - Brno B 1:2 (0:0) 03.10. 15:00 -
Ostrava B - Blansko 4:0 (3:0) 05.09. 10:00 -
Vratimov - Zlín B 4:1 (1:0) 07.08. 10:15 -
Popovice - O. Lhota 0:2 (0:2) 04.10. 15:00 -
Rosice - Uničov 1:1 (1:1) 03.10. 15:00 -
Ostrava B - Rosice 2:0 (0:0) 13.09. 10:15 -
Zlín B - Kroměříž 1:1 (0:0) 23.08. 10:30 -
Hlučín - Sigma B 1:0 (0:0) 16.11. 13:30 -
Vyškov - Slovácko B 5:0 (2:0) 26.10. 14:30 -
Znojmo - Zlínsko 3:1 (1:0) 27.09. 18:00 -
Jarošov - Bílovice 8:0 (4:0) 08.09. 16:00 -
Blansko - Vel. Meziříčí 5:0 (3:0) 01.09. 10:15 -
Uničov - Zlín B 4:2 (1:0) 04.08. 10:15 -
Uničov - Líšeň 2:2 (0:0) 08.06. 17:00 -
Vel. Meziříčí - Zlínsko 2:3 (1:2) 10.05. 17:00 -
D.Benešov - Hulín 1:2 (0:1) 30.03. 15:00 -
Frýdek-Místek - Hlučín 2:0 (2:0) 03.11. 14:00 -
Rýmařov - Vyškov 1:1 (1:0) 20.10. 14:30 -
Hlučín - Vel. Meziříčí 8:1 (4:0) 13.10. 15:00 -
Kroměříž - Zlínsko 1:0 (0:0) 21.09. 16:30 -
Rýmařov - Frýdek-Místek 2:1 (1:0) 25.08. 16:30 -
Zlínsko - Hodonín 1:0 (0:0) 10.08. 18:00 -
Bzenec - Šumperk 2:1 (2:0) 09.06. 13:00 -
Prostějov - Vel. Meziříčí 2:0 (1:0) 01.06. 17:00