Reich Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jiřice - Ústrašín 4:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
Ústrašín - Žirovnice B 2:2 (2:2) 07.10. 15:00 -
Rohozná - Senožaty 2:1 (0:0) 30.09. 15:00 -
H. Cerekev - Obrataň 2:0 (1:0) 08.05. 13:00 -
Kamenice B - Ústrašín 7:2 (4:1) 06.05. 10:00 -
H. Cerekev - Jiřice 5:1 (1:1) 30.04. 16:00 -
AFC C - Košetice B 9:1 (6:0) 12.04. 18:00 -
AFC C - Hořepník 0:3 (0:3) 29.10. 17:00 -
Č. Řečice - Ústrašín 1:5 (1:3) 22.10. 14:30 -
AFC C - Plačkov 4:1 (2:1) 01.10. 17:30 -
Ústrašín - Kamenice B 2:3 (2:2) 24.09. 15:30 -
AFC C - Černovice B 5:4 (3:2) 17.09. 17:30 -
Rohozná - H. Cerekev B 1:5 (1:2) 10.09. 16:00 -
Maraton B - Č. Řečice 14:0 (7:0) 11.06. 15:00 -
Ústrašín - Černovice 2:6 (1:3) 28.05. 16:30 -
Rohozná - H. Cerekev B 9:2 (6:0) 21.05. 16:30 -
Třešť C - Mnich 8:2 (4:0) 08.05. 16:30 -
AFC C - Hořepník 7:2 (4:1) 30.04. 16:30 -
Vyskytná - Rohozná 9:0 (5:0) 23.04. 16:00 -
Maraton B - Lukavec 5:0 (2:0) 16.04. 15:00 -
H. Cerekev - Ústrašín 3:4 (1:2) 09.04. 15:30 -
Kamenice B - Žirovnice B 3:4 (1:2) 26.03. 10:00 -
N. Cerekev - AFC C 1:10 (0:4) 13.11. 14:00 -
AFC C - Budíkov 5:3 (4:2) 06.11. 14:00 -
Maraton B - Žirovnice B 8:1 (6:0) 30.10. 14:30 -
Vyskytná - Častrov 2:2 (1:2) 09.10. 15:00 -
Rohozná - Mnich 3:1 (1:1) 26.09. 10:30 -
Třešť C - Rohozná 12:1 (8:1) 11.09. 16:00 -
Rohozná - Mnich 1:7 (0:4) 10.10. 15:00 -
Kamenice B - Speřice B 7:5 (5:3) 10.10. 10:30 -
Třešť C - Vyskytná 2:0 (0:0) 04.10. 15:00 -
Ústrašín - Pacov B 6:0 (2:0) 03.10. 15:00 -
Rohozná - Senožaty 4:0 (1:0) 27.09. 10:30 -
Mar - H. Cerekev 4:2 (1:2) 20.09. 15:30 -
Kamenice B - Černovice 1:4 (1:1) 12.09. 10:30 -
Rohozná - Petrovice 1:2 (1:0) 06.09. 16:00 -
Maraton B - Mnich 5:0 (2:0) 22.08. 15:00 -
Počátky - Žirovnice B 1:0 (1:0) 15.08. 16:30 -
Mar - Plačkov 11:0 (7:0) 02.11. 14:00 -
Rohozná - Třešť C 1:1 (1:1) 26.10. 14:30 -
Kamenice B - Speřice B 4:0 (2:0) 20.10. 14:30 -
AFC C - Želiv 4:1 (1:0) 12.10. 15:00 -
Rohozná - Č. Řečice B 4:1 (2:0) 29.09. 10:30 -
Božejov - N. Cerekev 4:1 (2:1) 15.09. 15:00 -
Č. Řečice B - Lukavec B 4:1 (2:1) 08.09. 10:00 -
Lukavec - Jiřice 2:4 (2:2) 25.08. 15:00 -
Rohozná - Plačkov B 1:0 (1:0) 24.08. 16:30 -
Ústrašín - Mar 2:2 (0:0) 17.08. 16:30 -
Mar - Černovice 4:1 (2:0) 15.06. 14:00 -
N. Rychnov B - AFC C 8:3 (7:0) 15.06. 10:00