Chabiča František
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ráječko - Ratíškovice 5:0 (4:0) 16.03. 15:00 -
Kunštát - Rajhradice 1:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Rohatec - Nikolčice 0:1 (0:1) 29.10. 14:00 -
Lednice - Bosonohy 0:1 (0:0) 28.10. 14:00 -
Újezd - Zbraslav 3:1 (2:0) 22.10. 10:00 -
Boskovice - Mutěnice 4:1 (1:1) 13.10. 18:30 -
Deblín - Mělčany 4:1 (2:0) 08.10. 10:30 -
Tvrdonice - Kostice 3:1 (1:0) 07.10. 15:30 -
Kuřim - Bosonohy 4:1 (2:1) 01.10. 10:15 -
Krumvíř - Rousínov 1:0 (0:0) 23.09. 16:00 -
Hroznová Lhota - Vnorovy 0:2 (0:0) 17.09. 16:00 -
RAFK - Žebětín 4:1 (2:0) 09.09. 16:30 -
Kunštát - Ráječko 3:2 (0:0) 03.09. 16:30 -
Boskovice - Rousínov 2:0 (1:0) 18.08. 17:30 -
Krumvíř - Svratka 1:3 (1:2) 12.08. 17:00 -
Ratíškovice - Krumvíř 3:0 (1:0) 10.06. 17:30 -
Svratka - Kuřim 0:5 (0:4) 03.06. 10:30 -
M. Krumlov - Slovan 3:2 (1:1) 28.05. 17:30 -
Krumvíř - Boskovice 3:2 (1:1) 20.05. 17:30 -
Kunštát - Ráječko 2:0 (1:0) 13.05. 17:00 -
MS Brno - Mutěnice 0:0 (0:0) 06.05. 17:00 -
Bosonohy - Bystrc 0:1 (0:0) 23.04. 16:30 -
Sparta Brno - Kuřim 2:3 (1:1) 07.04. 11:00 -
Vilémovice - Slatina 1:1 (1:1) 02.04. 16:00 -
Ivančice B - Pozořice 2:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Rousínov - Bystrc 0:1 (0:1) 25.03. 15:00 -
Rájec-Jestřebí - Zastávka 1:2 (1:0) 19.03. 15:00 -
Vojkovice - Dubňany 2:1 (0:0) 18.03. 15:00 -
Ratíškovice - Lednice 1:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
RAFK - Dubňany 4:2 (4:0) 28.10. 15:00 -
Kuřim - Svratka 0:0 (0:0) 22.10. 10:15 -
Žebětín - Želešice 0:0 (2:0) 15.10. 15:00 -
Kunštát - Bosonohy 1:0 (0:0) 09.10. 15:30 -
Rousínov - Lednice 0:0 (0:0) 28.09. 16:00 -
Vnorovy - Rohatec 4:3 (2:2) 25.09. 16:00 -
Šatov - Miroslav 3:1 (2:1) 11.09. 16:30 -
Ratíškovice - Mutěnice 1:0 (0:0) 03.09. 17:00 -
Vnorovy - Pohořelice 3:2 (1:2) 27.08. 17:00 -
Pohořelice - Dubňany 5:3 (3:1) 20.08. 10:30 -
Rudice - Slavkov 2:1 (2:0) 13.08. 16:30 -
Bystrc - Rousínov 0:1 (0:0) 12.08. 18:00 -
Ráječko - Boskovice 0:2 (0:1) 19.06. 17:30 -
Zastávka - Dobšice 2:2 (1:0) 11.06. 17:00 -
M. Krumlov - Rousínov 2:3 (1:2) 08.06. 17:30 -
Mutěnice - Ráječko 1:5 (1:1) 04.06. 17:00 -
Sparta Brno - Líšeň B 1:1 (0:0) 01.06. 18:00 -
Hroznová Lhota - Velká n. Vel. 2:1 (0:0) 29.05. 16:30 -
SK Uhřice - Charvátská 3:1 (2:0) 22.05. 17:00 -
Ráječko - Bosonohy 2:0 (1:0) 18.05. 17:30 -
Milotice - Dubňany 0:2 (0:2) 15.05. 16:30