Martínek Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jablonec - Albrechtice 3:1 (2:1) 06.11. 14:00 -
Košťálov - Semily 2:3 (1:2) 16.10. 15:30 -
Jablonec - Bozkov 2:2 (2:1) 28.09. 16:30 -
Jablonec - Jenišovice 2:2 (1:1) 04.09. 17:00 -
Sparta B - Příbram B 3:0 (1:0) 27.09. 10:15 -
Zápy - Zbuzany 4:0 (2:0) 06.09. 17:00 -
Ústí n/O - Bohemians B 1:0 (0:0) 22.08. 17:00 -
Ústí n/O - Velvary 2:3 (2:0) 09.11. 14:00 -
Plzeň B - Sparta B 0:2 (0:1) 06.11. 14:00 -
Dukla B - Ústí n/O 2:1 (0:1) 15.09. 10:15 -
Jablonec - Přepeře B 1:5 (0:3) 24.08. 17:00 -
Králův Dvůr - Písek 3:2 (2:0) 23.08. 18:00 -
Hradec B - Boleslav B 0:1p. (0:0) 11.08. 10:15 -
Olympia - Vyšehrad 2:1p. (0:0) 15.06. 10:15 -
Kolín - Náchod 3:2p. (1:0) 01.06. 10:15 -
Ústí n/O - Benešov 0:1p. (0:0) 18.05. 17:00 -
Karlovy Vary - Olympia 2:1p. (0:1) 28.04. 10:30 -
Tn Rakovník - Březová 4:0 (2:0) 30.03. 10:15 -
Mýto - Č. Brod 1:2p. (0:0) 17.11. 13:30 -
Vyšehrad - Živanice 3:1 (2:0) 03.11. 10:15 -
Olympia - Karlovy Vary 1:0 (0:0) 29.09. 10:15 -
Vyšehrad - Dobrovice 2:1 (2:0) 15.09. 10:15 -
Ústí n/O - Litoměřicko 2:0 (1:0) 22.08. 18:00 -
Zápy - Litoměřicko 2:1 (2:1) 12.08. 17:00 -
Vyšehrad - Benešov 1:2 (1:1) 26.05. 10:15 -
Písek - Ústí n/O 1:2 (1:0) 12.05. 10:15 -
Vltavín - Domažlice 3:1 (2:1) 28.04. 10:15 -
Benešov - Chrudim 0:1p. (0:0) 15.04. 15:00 -
Ústí n/O - Zápy 2:1 (0:1) 24.03. 15:00 -
Meteor B - Velvary 1:2 (0:1) 11.03. 10:15 -
Čížová - Chrudim 1:4 (1:1) 04.11. 13:30 -
Ústí n/O - Písek 2:1 (0:0) 14.10. 15:30 -
Zbuzany - Pardubice B 5:0 (3:0) 30.09. 10:15 -
Králův Dvůr - Domažlice 1:0 (1:0) 16.09. 10:30 -
Litoměřicko - Vltavín 1:2 (0:1) 02.09. 10:30 -
Benátky - Brozany 1:0p. (0:0) 13.08. 17:00 -
Karlovy Vary - Motorlet 2:3p. (2:2) 04.06. 10:30 -
Písek - Benátky 1:2p. (1:0) 13.05. 14:00 -
Táborsko B - Písek 0:1 (0:0) 02.04. 10:15 -
Hořovice - Povltavská FA 2:3 (1:1) 11.03. 14:30 -
Ústí n/O - Kolín 2:1 (1:0) 05.11. 14:00 -
Domažlice - Táborsko B 7:0 (5:0) 15.10. 16:00 -
Litoměřicko - Olympia HK 1:0 (0:0) 01.10. 10:15 -
Pardubice B - Trutnov 3:0 (2:0) 10.09. 17:00 -
Povltavská FA - Vyšehrad 0:2 (0:0) 07.09. 17:00 -
Zápy - Tachov 1:3 (0:1) 14.08. 17:00 -
Karlovy Vary - Roudné 4:1 (2:1) 05.06. 10:30 -
Neratovice - Lovosice 1:3 (0:1) 22.05. 17:00 -
Úvaly - Litoměřicko 5:2 (2:1) 30.03. 16:30 -
Meteor B - Kladno 3:2p. (0:0) 15.11. 13:30