Janda Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
H. Planá - FC Lipno 4:2 (3:0) 07.10. 16:00 -
Přídolí - Velešín 1:2 (1:1) 23.09. 16:30 -
Křemže - H. Planá 9:1 (2:0) 16.09. 16:30 -
Kájov - Vltavan 0:7 (0:3) 17.06. 17:00 -
Přídolí - Křemže 0:1 (0:0) 03.06. 17:00 -
FC Lipno - Kájov 1:3 (1:1) 27.05. 17:00 -
H. Planá - N.Ves-Brloh 7:0 (1:0) 04.06. 17:00 -
Malonty - Holubov 4:3 (1:2) 14.05. 17:00 -
Kájov - Kaplice B 0:5 (0:2) 23.04. 17:00 -
Kaplice B - Holubov 8:0 (4:0) 17.04. 17:00 -
Holubov - H. Planá 3:4 (1:4) 15.04. 17:00 -
N.Ves-Brloh - Přídolí 3:4p. (1:1) 26.03. 15:00 -
FC Lipno - Č. Krumlov B 2:1 (1:1) 30.10. 14:00 -
FC ROMO - Holubov zrušen -
FC Lipno - H. Dvořiště 5:3 (2:2) 16.10. 15:30 -
V. Brod - Malonty zrušen -
H. Dvořiště - N.Ves-Brloh 1:5 (1:2) 29.08. 14:00 -
Kaplice B - FC Lipno 8:3 (4:1) 10.10. 15:30 -
H. Planá - Křemže 1:5 (1:4) 03.10. 16:00 -
FC Lipno - V. Brod 3:2 (1:1) 19.09. 16:30 -
Č. Krumlov B - Přídolí 1:2p. (0:1) 13.09. 17:00 -
Kájov - Malonty 3:0 (1:0) 12.09. 17:00 -
H. Dvořiště - Holubov 0:3 (0:3) 06.09. 13:30 -
N.Ves-Brloh - FC Lipno 6:3 (2:2) 29.08. 17:00 -
H. Planá - Kájov 1:6 (0:4) 22.08. 17:00 -
Malonty - Přídolí 11:0 (6:0) 09.11. 14:00 -
Kaplice B - Holubov 2:1p. (1:1) 27.10. 14:30 -
FC Lipno - V. Brod 5:0 (2:0) 19.10. 15:30 -
V. Brod - H. Dvořiště 0:3 (0:3) 12.10. 15:30 -
Kaplice B - V. Brod 11:2 (4:0) 14.09. 16:30 -
H. Dvořiště - N.Ves-Brloh 1:5 (0:3) 07.09. 13:30 -
Kaplice B - Kájov 6:4 (1:1) 25.08. 17:00 -
V. Brod - FC ROMO zrušen -
Č. Krumlov B - Přídolí 3:4p. (1:1) 02.06. 17:00 -
Přídolí - V. Brod 5:3 (1:1) 25.05. 17:00 -
FC Lipno - Malonty 1:5 (1:2) 18.05. 17:00 -
N.Ves-Brloh - Chvalšiny 3:1 (3:1) 27.04. 17:00 -
H. Dvořiště - Kaplice B 0:10 (0:5) 14.04. 13:00 -
Rožmberk - Holubov 1:3 (0:2) 07.04. 16:30 -
Přídolí - Frymburk B 7:0 (3:0) 03.11. 14:00 -
Č. Krumlov B - N.Ves-Brloh 3:2 (0:2) 14.10. 15:30 -
Křemže - Frymburk B 7:0 (0:0) 06.10. 16:00 -
Kaplice B - Holubov 8:1 (3:0) 09.09. 17:00 -
N.Ves-Brloh - Malonty 6:3 (3:2) 02.09. 17:00 -
FC Lipno - V. Brod 1:0 (0:0) 25.08. 17:00 -
D. Dvořiště - FC Lipno 3:0 (0:0) 16.06. 17:00 -
Malonty - Č. Krumlov B 2:1 (2:1) 16.06. 15:00 -
FC Lipno - N.Ves-Brloh B 1:0 (0:0) 09.06. 17:00 -
FC Lipno - Světlík 6:0 (4:0) 19.05. 17:00 -
Křemže - Frymburk B 1:2 (0:0) 13.05. 13:30