Rympler Roman
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Nemyslovice - Katusice 1:4 (1:1) 23.03. 15:00 -
Nemyslovice - Sporting MB B 1:1 (1:0) 18.11. 13:30 -
Předměřice - Horky B 5:2 (2:1) 17.11. 13:30 -
Zdětín - Krnsko 0:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Předměřice - Struhy 2:2 (2:2) 05.11. 14:00 -
Čistá - Jabkenice 5:0 (2:0) 04.11. 14:00 -
Nová Ves - Žerčice 3:3 (1:2) 29.10. 11:00 -
Dobrovice B - Luštěnice B 9:3 (5:1) 15.10. 12:00 -
Krnsko - K.Hlavno 3:2 (2:1) 14.10. 10:30 -
Klášter - Horky B 8:1 (5:0) 08.10. 12:30 -
Milovice - Hr. Jeseník 3:1 (2:1) 07.10. 16:00 -
Strašnov - Ledce 2:3 (0:2) 01.10. 16:00 -
Akuma MB - Bezno-Sovinky 3:3 (3:2) 30.09. 16:00 -
Kněžmost - Čistá 2:2 (1:2) 23.09. 16:30 -
Kosořice - K.Hlavno 4:0 (3:0) 09.09. 17:00 -
Předměřice - Pěčice B 3:1 (1:1) 03.09. 17:00 -
Akuma MB - SKP MB 2:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Bakov B - Jabkenice 4:1 (3:0) 20.08. 17:00 -
Albrechtice - Pěnčín B 2:2 (0:2) 10.06. 16:00 -
Mšeno - Mírová 9:2 (5:0) 10.06. 10:15 -
Luštěnice B - Strašnov 1:5 (1:3) 04.06. 17:00 -
Držkov - Mírová 5:1 (2:0) 27.05. 14:00 -
Ruprechtice - Hodkovice 6:1 (2:1) 20.05. 14:00 -
Bozkov - Lučany 0:3 (0:2) 13.05. 17:00 -
Pátek B - Opočnice 6:1 (4:1) 07.05. 17:00 -
Lučany - Smržovka 0:4 (0:1) 29.04. 17:00 -
Držkov - Pěnčín B 3:3 (1:2) 19.04. 17:30 -
Albrechtice - Mírová 6:1 (3:1) 15.04. 16:00 -
Pátek B - Sány 3:1 (2:0) 13.11. 14:00 -
Bakov B - Chotětov B 3:2 (1:0) 12.11. 10:30 -
Harrachov - Roztoky 2:1 (1:0) 30.10. 14:30 -
Kostomlaty - Rožďalovice 5:2 (0:1) 23.10. 15:30 -
Mníšek B - Raspenava 0:2 (0:1) 15.10. 15:30 -
Nové Město - Jestřebí 2:3 (0:2) 15.10. 12:30 -
Struhy - Jabkenice 2:2 (0:2) 09.10. 16:00 -
Jilemnice - Ruprechtice 6:2 (1:0) 08.10. 14:00 -
Mírová - Pěnčín B 2:5 (1:3) 01.10. 16:00 -
Sadská B - Stratov 2:7 (1:4) 25.09. 16:30 -
Hodkovice - Cvikov 13:0 (6:0) 24.09. 16:30 -
Harrachov - Lučany 7:0 (4:0) 18.09. 16:30 -
Pěnčín B - Držkov 7:1 (4:0) 04.09. 10:15 -
Bozkov - Roztoky 2:2 (2:1) 28.08. 16:00 -
Hrádek B - Ruprechtice 0:2 (0:1) 20.08. 17:00 -
Albrechtice - Jablonec 2:2 (2:0) 13.08. 16:00 -
Mírová - Desná 1:1 (0:0) 06.08. 17:00 -
Rozstání - Stráž n.N. 6:1 (4:1) 12.06. 14:00 -
Žibřidice - Vratislavice 7:1 (3:0) 11.06. 15:00 -
Albrechtice - Bozkov 6:0 (2:0) 04.06. 16:00 -
Mšeno - Mírová 1:1 (0:1) 04.06. 10:15 -
Cvikov - Hrádek B 0:4 (0:4) 28.05. 17:00