Smoleňák Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Josefův Důl - Smržovka B 4:3 (1:1) 21.10. 15:30 -
Víchová - Poniklá 11:2 (8:1) 14.10. 15:30 -
Kovo - Mšeno B 3:9 (0:4) 14.10. 10:15 -
Kovo - Plavy B 3:3 (2:0) 21.06. 17:30 -
Zálesní Lhota - Martinice 0:7 (0:2) 10.06. 17:00 -
Jindřichovice - Hejnice B 1:4 (0:2) 03.06. 17:00 -
Plavy B - Ž. Brod B 0:4 (0:1) 21.05. 16:00 -
Víchová - Semily B 3:0 (1:0) 20.05. 17:00 -
Zásada - Mšeno B 4:3 (3:1) 13.05. 17:00 -
Lučany B - Kovo 2:6 (2:3) 30.04. 14:00 -
Bozkov B - Semily B 5:2 (5:2) 22.04. 17:00 -
Mříčná - Martinice 0:3 (0:1) 14.05. 17:00 -
Mníšek B - Víska 3:0 (2:0) 07.05. 17:00 -
Pertoltice - Brniště 5:0 (1:0) 30.04. 14:00 -
Mníšek B - H. Řasnice 0:1 (0:0) 23.04. 17:00 -
Malá Skála - Plavy B 4:2 (2:1) 17.04. 16:00 -
Bozkov B - Studenec B 8:2 (6:0) 16.04. 16:00 -
Zásada - Kovo 2:2 (0:2) 09.04. 15:30 -
Višňová B - Kr. Studánka B 4:2 (3:1) 07.11. 14:00 -
Vratislavice B - Doubí B 1:4 (0:2) 24.10. 15:30 -
Kr. Les - Frýdlant C 5:1 (2:0) 23.10. 15:30 -
Smržovka B - Mšeno C 1:7 (0:2) 16.10. 15:30 -
Hodkovice B - Ž. Brod B 6:5 (2:4) 03.10. 16:00 -
Raspenava - H. Řasnice 3:1 (3:0) 18.09. 16:30 -
Nová Ves - Mšeno C 4:2 (1:2) 11.09. 17:00 -
Kovo - Kokonín 0:2 (0:1) 04.09. 10:15 -
Martinice - Benecko 3:5 (1:4) 29.08. 14:30 -
Brniště - Noviny 5:1 (3:1) 28.08. 17:00 -
Josefův Důl - Kovo 0:5 (0:1) 21.08. 17:00 -
Lučany B - Smržovka B 8:4 (2:3) 10.10. 16:00 -
Držkov B - Josefův Důl 2:5 (1:2) 04.10. 16:00 -
Radčice - Ž. Brod B 0:7 (0:3) 03.10. 16:00 -
Mšeno C - Plavy B 5:3 (2:1) 26.09. 13:30 -
Radčice - Kovo 0:4 (0:2) 19.09. 16:30 -
Dolní Řasnice - Stráž n.N. B 6:1 (4:1) 29.08. 17:00 -
Mšeno B - Kokonín 2:2 (2:1) 22.08. 17:00 -
Ž. Brod B - Malá Skála 4:0 (3:0) 06.10. 15:30 -
Držkov B - Mšeno B 0:10 (0:5) 05.10. 15:30 -
Mšeno B - Ž. Brod B 5:1 (3:0) 28.09. 15:30 -
Jenišovice B - Kovo 3:3 (1:1) 22.09. 16:00 -
Zásada - Malá Skála 4:1 (1:1) 31.08. 17:00 -
Hodkovice - Kokonín 8:4 (7:2) 15.06. 17:00 -
Víchová - Přepeře C 2:1 (1:0) 08.06. 17:00 -
Kovo - Radčice 7:2 (2:1) 01.06. 10:15 -
Držkov B - Jenišovice B 1:1 (1:1) 11.05. 17:00 -
Radčice - Lučany B 3:5 (2:5) 04.05. 17:00 -
Mšeno C - Josefův Důl 8:0 (3:2) 27.04. 17:00 -
Horka - Rovensko B 5:1 (2:0) 20.04. 17:00 -
Mníšek B - Nové Město B 6:1 (3:1) 06.04. 16:00 -
Držkov B - Tanvald 8:3 (3:2) 28.10. 14:30