Trejbal Adam
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Bělohrad B - Jičín B 2:1 (1:0) 16.09. 16:30 -
Rychnov - D. Králové 1:1 (0:0) 20.08. 14:00 -
Kostelec - Třebechovice 4:1 (3:1) 19.08. 17:00 -
Č. Skalice - Solnice 3:1 (2:0) 13.08. 17:00 -
Opočno - Zdelov 2:4 (2:2) 18.06. 17:00 -
Železnice - Náchod B 4:2 (2:0) 04.06. 17:00 -
Kostelec - Hořice 2:5 (2:2) 31.05. 18:00 -
Č. Skalice - Trutnov B 2:0 (1:0) 28.05. 17:00 -
Hodkovice - Dubnice 6:1 (4:0) 27.05. 17:00 -
Týniště - Č. Kostelec 1:2p. (1:1) 21.05. 13:00 -
Police - Dobruška 0:2 (0:1) 07.05. 17:00 -
Kostelec - Rychnov 1:0p. (0:0) 08.04. 16:30 -
Police - Jičín 1:0p. (0:0) 26.03. 15:00 -
Jaroměř - Dobruška 4:2 (1:2) 12.11. 13:30 -
Libčany - Vysoká 2:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Týniště - Rychnov 0:2 (0:1) 30.10. 14:30 -
H. Ředice - Choceň 5:0 (2:0) 23.10. 14:30 -
Skuteč - Svitavy B 1:3 (1:2) 08.10. 15:00 -
Svitavy - Pardubičky 3:0 (2:0) 02.10. 15:00 -
Týniště - Vrchlabí 2:1p. (1:0) 18.09. 16:30 -
Zdelov - Javornice 2:1 (0:1) 04.09. 17:00 -
Kostelec - Č. Kostelec 3:2p. (1:1) 03.09. 17:00 -
Železnice - Třebechovice 4:0 (2:0) 21.08. 17:00 -
Rychnov - Hořice 6:1 (2:1) 07.08. 17:00 -
Kostelec - Police 2:3p. (0:2) 21.05. 17:00 -
L. Bohdaneč - Mýto B 5:0 (3:0) 14.05. 16:30 -
Č. Kostelec - Hořice 0:1 (0:0) 01.05. 17:00 -
Chlumec B - Kostelec 3:1 (1:1) 17.04. 15:00 -
Chrastava - Rychnov 7:0 (2:0) 09.04. 16:30 -
Nepolisy - Kunčice 0:2 (0:1) 02.04. 16:30 -
Jičín - Rychnov 1:4 (0:2) 26.03. 10:15 -
Hořice - Jaroměř 3:4p. (2:2) 13.03. 14:30 -
Náchod B - Nové Město 5:1 (4:0) 31.10. 14:00 -
Vrchlabí B - Jičín B 2:4 (2:2) 24.10. 14:30 -
Kunčice - Třebechovice 4:0 (1:0) 23.10. 14:30 -
Police - Kostelec 3:0 (2:0) 17.10. 14:30 -
V.Poříčí - Nepolisy zrušen -
Jičín - Č. Kostelec 2:1 (0:0) 11.09. 13:30 -
Č. Skalice - Bělohrad 3:2 (2:1) 05.09. 16:30 -
Rychnov - Jičín 1:2p. (0:1) 22.08. 17:00 -
D. Králové B - Úpice 5:2 (2:0) 21.08. 17:00 -
Č. Kostelec - Dobruška 0:3 (0:1) 07.08. 17:00 -
Police - Jičín 1:0 (0:0) 04.10. 15:00 -
Sobotka - Solnice 3:4 (2:2) 19.09. 16:00 -
Náchod B - Týniště 0:5 (0:2) 06.09. 17:00 -
Broumov - Jaroměř 0:4 (0:4) 23.08. 17:00 -
Nové Město - Solnice 1:2 (1:2) 07.03. 14:30 -
Libčany - Vysoká 2:0 (1:0) 16.11. 13:30 -
Roudnice - Nepolisy 2:3 (0:3) 02.11. 14:00 -
Náchod B - Sobotka 1:0 (0:0) 20.10. 15:30