Fišer Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Čáslav - Hlinsko 1:1 (0:0) 21.04. 17:00 -
Benátky - V. Hamry 2:3 (0:1) 07.04. 16:30 -
Černilov - Zdelov 3:1 (1:1) 31.03. 16:30 -
Turnov - Dobrovice 1:1 (1:1) 10.03. 14:30 -
Jablonec B - Přepeře 1:1 (0:1) 04.11. 10:15 -
Povltavská FA - Robstav 1:1 (1:1) 08.10. 16:00 -
Trutnov B - Stěžery 5:1 (4:1) 17.09. 16:30 -
Liberec B - Pardubice B 1:1 (0:1) 03.09. 10:15 -
Benátky - Dobrovice 1:0 (0:0) 06.08. 17:00 -
Hořice - Rychnov 3:2 (1:0) 17.06. 17:00 -
Č. Kostelec - Kostelec 2:0 (2:0) 14.06. 18:00 -
V. Hamry - Liberec B 0:1 (0:1) 27.05. 10:30 -
Čáslav - Trutnov 0:2 (0:0) 30.04. 17:00 -
Solnice - Jaroměř 0:1 (0:1) 23.04. 17:00 -
Letohrad - Turnov 2:3 (0:2) 18.03. 15:00 -
Liberec B - Benátky 2:0 (1:0) 16.10. 10:15 -
Cidlina B - Jičín B 2:0 (2:0) 02.10. 16:00 -
Chrudim B - Letohrad 3:1 (2:0) 18.09. 10:15 -
Mýto - Brandýs n.L. 8:0 (5:0) 03.09. 17:00 -
Kolín - V. Hamry 4:1 (3:1) 22.05. 17:00 -
Č. Brod - Aritma 2:1 (0:0) 15.04. 10:15 -
Hlinsko - Kosmonosy 0:0 (0:0) 20.03. 15:00 -
V. Hamry - Kolín 1:3 (0:2) 09.10. 10:30 -
Letohrad - Kutná Hora 7:0 (2:0) 18.09. 15:30 -
Mýto - Horky 5:1 (1:0) 28.08. 17:00 -
Č. Lípa - Aritma 4:3 (2:1) 31.07. 10:15 -
J. Hradec - Doubravka 4:2 (1:0) 27.09. 15:30 -
Mýto - Kutná Hora 6:1 (3:1) 05.09. 17:00 -
Hořovice - Petřín 0:3 (0:0) 09.11. 10:30 -
Č. Brod - Dobříš 2:1 (0:0) 05.10. 16:00 -
Meteor B - Štětí 3:0 (2:0) 08.09. 10:15 -
Kutná Hora - Poříčany 2:1 (2:0) 17.08. 10:15 -
Kocbeře - Třemešná 3:0 (2:0) 01.06. 14:00 -
Velichovky - Hronov 4:2 (3:2) 25.05. 17:00 -
Libiš - Neratovice 0:1p. (0:0) 10.11. 10:15 -
Pardubice B - Čáslav 2:1p. (0:0) 20.10. 15:00 -
Turnov - Kolín 1:0 (1:0) 23.09. 16:30 -
V. Hamry - Benátky 2:1p. (1:0) 25.08. 10:30 -
Nový Bor - Motorlet 1:2 (1:2) 02.06. 17:00 -
Č. Lípa - Motorlet 1:2 (1:2) 05.05. 17:00 -
Hrobce - Kladno 1:9 (0:5) 24.03. 10:15 -
Rychnov - Vysoká 5:3 (4:1) 18.11. 13:30 -
Kostelec - Libčany 3:4p. (0:1) 05.11. 14:00 -
Č. Lípa - Hrobce 4:3 (1:0) 04.11. 14:00 -
Třebeš - Jičín 0:2 (0:1) 22.10. 15:30 -
Cidlina - Vrchlabí 3:1 (0:1) 08.10. 16:00 -
Č. Brod - Neratovice 7:2 (4:0) 07.10. 16:00 -
Bělohrad - Chlumec 5:4 (5:1) 24.09. 16:30 -
Libčany - Jičín 2:0 (0:0) 13.09. 17:00 -
Úpice - Kobylice 0:1p. (0:0) 09.09. 17:00