Kiezler Vlastislav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lokomotiva - Javornice 2:2 (1:0) 13.04. 17:00 -
Opočno - Rychnov B 0:6 (0:3) 30.03. 16:30 -
Rychnov B - Teplice 0:1 (0:0) 24.03. 15:00 -
Železnice - Stěžery 5:0 (3:0) 05.11. 14:00 -
Skřivany - Nepolisy 1:0 (1:0) 22.10. 15:30 -
Jičín B - N. Paka 1:2 (0:1) 08.10. 16:00 -
Kostelec - Cidlina B 4:1 (2:1) 23.09. 16:30 -
N. Paka - Sobotka 2:4 (0:3) 16.09. 16:30 -
Vrchlabí B - Kosičky 4:5 (1:3) 14.09. 17:00 -
Č. Meziříčí - Malš. Lhota 2:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Jičín B - Vrchlabí B 1:0 (0:0) 02.09. 17:00 -
Stěžery - Roudnice 2:6 (1:3) 17.06. 17:00 -
Cidlina B - Skřivany 1:2p. (0:1) 11.06. 17:00 -
Úpice - St. Paka 2:3p. (0:1) 27.05. 17:00 -
Jičín B - Cidlina B 0:2 (0:0) 13.05. 10:15 -
Rudník - N. Paka 2:5 (1:1) 06.05. 17:00 -
St. Paka - Jičín B 3:1 (0:1) 22.04. 17:00 -
Lípa - Javornice 3:2p. (1:2) 09.04. 16:30 -
Vrchlabí B - Kobylice 6:2 (2:1) 26.03. 15:00 -
Nový HK - Broumov 2:3 (1:3) 29.10. 10:30 -
Malšovice - Lípa 0:3 (0:2) 15.10. 15:30 -
Třebechovice - Třebeš B 2:1 (1:1) 02.10. 16:00 -
Stěžery - Trutnov B 4:2 (1:1) 25.09. 16:30 -
Kobylice - D. Králové B 1:3 (1:2) 10.09. 16:30 -
Vamberk - Předměřice 3:2 (2:2) 03.09. 17:00 -
Černilov - Zdelov 4:1 (2:0) 27.08. 17:00 -
Javornice - Malšovice 4:2 (2:0) 04.06. 10:15 -
Žacléř - Vrchlabí B 0:2 (0:1) 28.05. 17:00 -
Skřivany - Železnice 1:2 (1:1) 07.05. 17:00 -
Lípa - Slavia HK B 3:5 (1:2) 24.04. 14:00 -
Lípa - Javornice 0:7 (0:4) 10.04. 14:00 -
Kocbeře - Skřivany 3:4 (2:2) 26.03. 10:00 -
Lípa - Předměřice 3:4 (1:2) 23.10. 14:30 -
Kosičky - Hejtmánkovice 6:0 (2:0) 16.10. 14:30 -
Opočno - Stěžery 4:3 (3:3) 09.10. 15:00 -
Stěžery - Hejtmánkovice 8:0 (6:0) 02.10. 15:00 -
Malšovice - Lípa 4:1 (1:0) 18.09. 16:00 -
Předměřice - Vamberk 2:1 (1:1) 04.09. 16:30 -
Žacléř - Železnice 1:2p. (1:1) 15.08. 17:00 -
Skřivany - Kocbeře 2:1 (0:0) 07.08. 17:00 -
Kalná - Kopidlno 0:1 (0:0) 05.09. 17:00 -
Jičín B - St. Buky 2:0 (0:0) 29.08. 17:00 -
Jičín B - Žacléř 2:5 (2:2) 02.11. 14:00 -
Č. Meziříčí - Meziměstí 3:1 (2:0) 12.10. 14:30 -
Třemešná - Jičín B 4:0 (2:0) 28.09. 16:30 -
Skřivany - Úpice 7:2 (3:1) 14.09. 17:00 -
Vamberk - Slavia HK B 2:3p. (0:2) 24.08. 17:00 -
Nepolisy - Skřivany 4:1 (2:1) 08.06. 17:00 -
Kopidlno - Kalná 3:4 (1:2) 19.05. 17:00 -
Kocbeře - Železnice 2:1p. (0:0) 11.05. 14:00