Buchta Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jičín - Libčany 1:2 (0:1) 23.03. 12:00 -
Dobruška - Hořice 1:2 (1:1) 09.03. 14:30 -
Vrchlabí - Třebeš B 7:0 (3:0) 05.11. 14:00 -
Nepolisy - Vrchlabí B 3:1 (1:0) 28.10. 14:30 -
Dobruška - Chlumec B 1:4 (0:2) 21.10. 10:15 -
Kosičky - Jičín B 6:1 (1:1) 14.10. 16:00 -
Předměřice - Opočno 1:2 (0:1) 07.10. 16:00 -
Kosičky - St. Paka 12:0 (7:0) 30.09. 16:00 -
Č. Meziříčí - Rychnov B 5:3 (2:2) 23.09. 16:30 -
Libčany - Týniště 0:1 (0:0) 20.09. 16:30 -
Skřivany - Úpice 5:0 (1:0) 16.09. 16:30 -
Jičín - Solnice 1:4 (0:1) 09.09. 14:00 -
Nový HK - Vrchlabí 2:1 (0:0) 26.08. 10:30 -
Javornice - Předměřice 2:3 (1:0) 20.08. 17:00 -
Stěžery - Kostelec 1:3 (1:1) 12.08. 18:00 -
Lípa - Opočno 1:2p. (0:0) 11.06. 17:00 -
Kalná - Nepolisy 1:3 (0:0) 28.05. 17:00 -
Dobruška - Slavia HK 0:1p. (0:0) 27.05. 17:00 -
Kostelec - Vysoká 0:5 (0:2) 13.05. 15:00 -
Hořice - Týniště 3:1 (0:1) 30.04. 17:00 -
Vamberk - Zdelov 1:2p. (0:0) 29.04. 17:00 -
Malšova Lhota - Javornice 4:1 (0:1) 22.04. 17:00 -
Cidlina B - Kosičky 3:0 (0:0) 09.04. 16:30 -
Zdelov - Černilov 4:1 (3:1) 08.04. 16:30 -
Bělohrad - Stěžery 7:0 (3:0) 06.04. 16:30 -
Doubí - LOKO Č. Lípa 2:2 (2:1) 01.04. 16:30 -
Slavia HK B - Zdelov 3:0 (2:0) 01.04. 10:15 -
Úpice - Kalná 2:0 (0:0) 25.03. 15:00 -
Hr. Jeseník - Všejany 1:5 (1:2) 19.11. 13:30 -
Milčice - Bříství 4:0 (3:0) 13.11. 14:00 -
Poříčí - Hajnice 4:2 (0:0) 12.11. 13:30 -
Krakovany - Kouřim 4:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Hostinné - Svoboda zrušen -
Straky - Hořátev 3:1 (1:1) 22.10. 15:30 -
Kostomlaty - Loučeň 1:0 (0:0) 09.10. 16:00 -
Libice - Sokoleč B 2:4 (0:4) 08.10. 16:00 -
Bobnice/Dvory - Křečkov B 5:4 (5:0) 25.09. 16:30 -
Kněžice - Rožďalovice 0:2 (0:0) 24.09. 16:30 -
Křinec - Chleby 2:1 (0:0) 10.09. 17:00 -
Budiměřice - Vrbice 8:1 (2:1) 04.09. 17:00 -
Všechlapy - Odřepsy 1:2 (1:2) 03.09. 17:00 -
B.Poděbrady B - Krchleby 2:1 (1:0) 28.08. 17:00 -
Kamenné Zboží - Hradištko 2:2 (0:0) 27.08. 17:00 -
Všejany - Kostomlaty 4:2 (4:2) 28.05. 17:00 -
Štítarský SK - Kouřim 5:4 (3:2) 15.05. 17:00 -
Tatce - SKMK B 1:1 (0:0) 16.04. 17:00 -
Loučeň - Kněžice 0:5 (0:3) 02.04. 16:30 -
Křinec - Ostrá B 2:5 (1:2) 13.11. 13:30 -
Hr. Jeseník - Předhradí 2:3 (1:1) 06.11. 14:00 -
Přerov n/L - Loučeň 5:0 (3:0) 31.10. 14:00