Říha Mgr. Luboš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Cidlina B - Třebechovice 1:3 (0:2) 23.03. 15:00 -
Vrchlabí - Miletín 0:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Skřivany - Vrchlabí B 1:0 (0:0) 15.10. 16:00 -
Cidlina B - Miletín 3:1 (3:1) 07.10. 16:00 -
Kopidlno - Kocbeře 7:0 (3:0) 17.09. 16:30 -
Slavia HK B - Vysoká 2:2 (1:1) 02.09. 10:15 -
Černilov - Velichovky 4:2 (2:1) 17.06. 10:15 -
Košťálov - Doubí 3:2 (3:1) 27.05. 14:00 -
Javornice - Č. Meziříčí 0:4 (0:1) 14.05. 17:00 -
Náchod B - Broumov 2:1 (0:1) 07.05. 17:00 -
Bělohrad - Třebechovice 5:0 (4:0) 26.03. 15:00 -
Sobotka - Trutnov B 2:11 (1:6) 12.03. 16:00 -
Kopidlno - Cidlina B 2:3 (0:0) 16.10. 15:30 -
Č. Skalice - Náchod B 5:2 (3:0) 25.09. 16:30 -
Nepolisy - Skřivany 3:1 (3:1) 10.09. 16:30 -
Úpice - N. Paka 3:1 (2:0) 27.08. 17:00 -
Kalná - Úpice 2:3 (2:0) 14.08. 17:00 -
Zámrsk - Skuteč 1:3 (0:1) 13.08. 17:00 -
Cidlina B - St. Paka 3:0 (1:0) 06.08. 17:00 -
Bělohrad - Nepolisy 13:1 (5:0) 10.06. 18:00 -
Týniště - Náchod B 6:0 (2:0) 29.05. 17:00 -
Žacléř - Kopidlno 0:3 (0:2) 14.05. 17:00 -
Úpice - St. Paka 5:1 (3:0) 23.04. 17:00 -
Trutnov B - Nové Město 3:2p. (1:2) 03.04. 16:30 -
Broumov - Č. Skalice 2:1 (0:0) 20.03. 15:00 -
Nepolisy - Třebechovice 2:3p. (0:2) 06.11. 13:30 -
Miletín - Úpice 3:0 (3:0) 30.10. 14:00 -
Trutnov B - Č. Skalice 3:2p. (2:1) 28.10. 14:30 -
St. Paka - D. Králové B 2:0 (0:0) 17.10. 14:30 -
Č. Meziříčí - Lípa 4:0 (0:0) 02.10. 15:00 -
Jičín B - Železnice 1:3 (0:1) 11.09. 16:30 -
Miletín - Vrchlabí B 1:0p. (0:0) 29.08. 17:00 -
Vamberk - Javornice 5:2 (1:1) 10.10. 15:00 -
St. Buky - Žacléř 3:2 (2:1) 03.10. 15:00 -
Solnice - Broumov 7:0 (1:0) 13.09. 16:30 -
Kocbeře - Miletín 0:1 (0:1) 05.09. 17:00 -
Sobotka - V.Poříčí 2:0 (1:0) 09.11. 14:00 -
Rynoltice - Pěnčín 1:1 (1:1) 19.10. 15:30 -
Nepolisy - Třebechovice 3:2 (2:1) 05.10. 16:00 -
D. Králové B - Kopidlno 4:1 (3:1) 31.08. 17:00 -
Třebechovice - Trutnov B 5:2 (1:0) 10.08. 17:00 -
Sobotka - Č. Kostelec 3:2 (1:0) 15.06. 17:00 -
Broumov - Nové Město 4:2 (2:1) 02.06. 17:00 -
Týniště - Police 1:2p. (0:0) 19.05. 17:00 -
Trutnov B - V.Poříčí 5:4p. (2:2) 08.05. 17:30 -
Albrechtice - Přepychy 1:2 (0:1) 05.05. 17:00 -
Hostinné - Miletín 1:5 (0:2) 04.05. 17:00 -
Náchod B - Úpice 8:3 (2:0) 28.04. 17:00 -
Jičín - Dobruška 3:2 (1:0) 10.11. 11:15 -
Stráž p. R. - Hejnice 3:2 (2:1) 20.10. 15:00