Vnuk Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Spoje - Slavia HK 1:3 (1:1) 17.03. 11:00 -
Mýto - Spoje 3:1 (2:0) 28.10. 14:30 -
Král. Poříčí - Vintířov 7:3 (4:2) 21.10. 15:30 -
Ratboř - Polepy 1:2p. (0:1) 16.09. 16:30 -
Benešov - Kosmonosy 2:0 (0:0) 02.09. 10:15 -
Velký Osek - Cerhenice 4:3 (0:1) 26.08. 17:00 -
N. Ves - Tuchoraz 2:3p. (2:2) 19.08. 17:00 -
Hlinsko - Slavia HK 1:2 (1:1) 13.08. 17:00 -
Admira B - Březová 1:1 (1:1) 06.08. 14:00 -
Dobřichov - Břežany 4:2 (2:1) 11.06. 17:00 -
Klatovy - Aritma 3:1 (2:1) 10.06. 17:00 -
Polepy - N. Ves 1:2 (0:1) 04.06. 17:00 -
Mýto - Ústí n/O 0:0 (0:0) 20.05. 17:00 -
Újezd - Č. Brod 2:1 (2:1) 29.04. 10:15 -
Letohrad - Náchod 1:0 (0:0) 01.04. 16:30 -
Libiš - Hvězda Cheb 3:1 (3:0) 25.03. 10:15 -
Trutnov - Turnov 3:1 (2:0) 04.03. 14:30 -
Lom - Klatovy 6:1 (3:0) 30.10. 14:30 -
Pečky B - Bečváry 5:1 (4:0) 16.10. 15:30 -
Libiš - Kladno 0:4 (0:2) 15.10. 10:15 -
Lužná - Kněževes 0:0 (0:0) 08.10. 16:00 -
Nučice - Libodřice 2:1 (0:0) 10.09. 17:00 -
Újezd - Chomutov 2:1 (1:0) 10.09. 10:15 -
Č. Brod - Slaný 4:1 (1:1) 03.09. 17:00 -
Domažlice B - Lom 5:3 (1:2) 21.08. 10:30 -
Petřín - Katovice 0:2 (0:1) 06.08. 10:15 -
Klatovy - Katovice 2:2 (1:1) 15.06. 18:00 -
Cerhenice - Velký Osek 3:4 (0:3) 12.06. 17:00 -
Slaný - Kladno 2:1 (0:1) 11.06. 17:00 -
Letohrad - Trutnov 1:2 (1:2) 21.05. 17:00 -
Lom - J. Hradec 1:2 (1:2) 08.05. 17:00 -
Dynamo B - Rokycany 3:1 (1:0) 23.04. 10:30 -
Benátky - Kosmonosy 1:1 (0:1) 03.04. 16:30 -
Lom - Rokycany 2:1 (1:1) 12.03. 14:30 -
Velký Osek - Pašinka/Nebovidy 1:0 (1:0) 13.11. 13:30 -
Býchory - Milovice 3:1 (1:0) 06.11. 14:00 -
Olbramovice - Úvaly 1:3 (1:1) 16.10. 15:30 -
Dynamo B - Robstav 0:1 (0:1) 16.10. 10:30 -
Katovice - Hvězda Cheb 3:0 (1:0) 18.09. 15:30 -
Rokycany - Dynamo B 3:4 (1:2) 11.09. 16:00 -
Petřín - Soběslav 4:2 (3:1) 13.08. 18:00 -
Horky - Kolín 1:4 (0:1) 03.10. 15:00 -
V. Hamry - Horky 4:1 (3:0) 12.09. 10:15 -
Dobříš - Neratovice 1:0p. (0:0) 22.08. 17:00 -
Petřín - Soběslav 2:1 (1:1) 02.11. 10:15 -
Mar. Lázně - Petřín 2:4 (1:2) 12.10. 15:00 -
Dobré Pole - Nučice 1:2 (0:0) 28.09. 16:00 -
Louny - Březová 1:2 (1:0) 22.09. 16:30 -
Mýto - Mar. Lázně 4:2 (2:0) 01.09. 17:00 -
Tn Rakovník - Slaný 1:3 (0:2) 10.08. 10:15