Podhajský Patrik
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Libčany - Vysoká 3:2 (2:2) 01.09. 18:00 -
Solnice - Sobotka 5:1 (3:1) 29.08. 17:00 -
Rychnov - Police 0:2 (0:1) 11.10. 15:00 -
Chlumec B - Hořice 5:1 (2:0) 27.09. 15:30 -
Dobruška - Kostelec 1:4 (1:2) 12.09. 16:30 -
Desná - Skalice 1:2 (0:0) 29.08. 17:00 -
Libčany - Vysoká 2:2 (2:0) 22.08. 17:00 -
Jaroměř - Solnice 2:1 (1:0) 16.08. 17:00 -
Police - Rychnov 2:1p. (1:1) 27.10. 14:30 -
Olympia HK - Vysoká 3:0 (2:0) 13.10. 15:30 -
Dobruška - Jičín 1:2 (0:1) 28.09. 16:30 -
Bělohrad - Třebechovice 4:3 (2:1) 15.09. 17:00 -
Č. Kostelec - Kostelec 2:0 (0:0) 01.09. 17:00 -
Pěnčín - Pěnčín 5:0 (3:0) 31.08. 17:00 -
Vrchlabí - Č. Kostelec 2:1 (2:1) 18.08. 17:00 -
Olympia HK B - Kunčice 4:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
Č. Lípa - Višňová 1:1 (0:0) 20.10. 15:00 -
Týniště - Trutnov B 5:1 (2:1) 14.10. 15:30 -
Dobruška - Bělohrad 2:1 (2:0) 30.09. 16:30 -
Jičín - Jaroměř 2:0 (0:0) 15.09. 14:15 -
Mimoň - Hejnice 4:0 (2:0) 25.08. 17:00 -
Kostelec - Jaroměř 5:1 (3:0) 11.08. 17:00 -
Cidlina - Rychnov 3:0 (2:0) 03.06. 17:00 -
Nové Město - Chlumec 2:1p. (1:0) 19.05. 17:00 -
Hrádek - Višňová 2:2 (1:0) 05.05. 17:00 -
Jaroměř - Chlumec 1:1 (0:1) 01.05. 17:00 -
Roudnice - Kunčice 3:1 (0:0) 22.04. 17:00 -
Vrchlabí - Hořice 3:2 (2:2) 08.04. 16:30 -
Rychnov - Jaroměř 0:1 (0:0) 12.11. 14:00 -
Vrchlabí - Kostelec 3:2p. (2:1) 15.10. 16:00 -
Hostinné - Police 0:1 (0:0) 30.09. 16:30 -
Dobruška - Broumov 4:1 (1:1) 03.09. 17:00 -
Stráž p. R. - Cvikov 6:0 (4:0) 02.09. 17:00 -
Trutnov B - Náchod B 1:0 (1:0) 20.08. 17:00 -
Velešov - Vamberk 6:1 (3:1) 10.06. 17:00 -
Velešov - Police 1:2p. (0:1) 27.05. 17:00 -
Kosičky - Kunčice B 4:0 (1:0) 20.05. 17:00 -
V.Poříčí - Ohnišov 7:0 (2:0) 06.05. 17:00 -
Syrovátka - Dohalice 2:2 (2:2) 29.04. 17:00 -
D. Králové B - Rudník 4:1 (3:1) 16.04. 17:00 -
Malšova Lhota - Roudnice B 2:1 (2:1) 15.04. 17:00 -
Miletín - Kalná 4:0 (2:0) 09.04. 16:30 -
N. Paka - D. Králové B 3:2p. (0:2) 08.04. 16:30 -
Cerekvice - Boharyně 0:1 (0:0) 01.04. 16:00 -
Vysoká B - Boharyně 1:3 (1:1) 13.11. 14:00 -
Malšova Lhota - Cidlina C 5:2 (1:1) 12.11. 14:00 -
Cerekvice - Syrovátka 5:1 (2:1) 29.10. 14:30 -
Skřivany - Kosičky 3:1 (2:0) 08.10. 16:00 -
Kunčice B - Skřivany 2:6 (1:0) 04.09. 17:00 -
Boharyně - Kosičky 1:1 (0:0) 20.08. 17:00