Hráčem 3. kola, Krajský přebor , se stává...

Datum kola: 05.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jan Bílek

37%

V hlasování o nejlepšího hráče 3. kola krajského přeboru jste vašimi hlasy rozhodli o tom, že vítězství putuje do Mariánských Lázní. S celkem 37 % hlasu se na prvním místě totiž umístil Jan Bílek. Ten přišel na hřiště až v 71. minutě. Trvalo mu však necelé čtyři minuty, než vstřelil gól do sítě Nejdku. Navíc jeho trefa byla vítězná a přinesla mariánskolázeňské Viktorce tři body.

2. Ondřej Nýber 36%
3. Michal Čuchraň 13%

0

Druhou pozici obsadil útočník FK Ostrov Ondřej Nýber. Ten v domácím zápase proti chebskému FC skóroval rovnouč čtyřikrát a výrazným podílem tak pomohl k vítězství Ostrova v poměru 5:0. Nezapomeňme dodat, že Nýber je ještě dorosteneckého věku.

Třetí příčka pak patří Michalu Čuchraňovi. Jeho perfektní výkon v defenzivě pomohl k čistému kontu Kocourka v brance Březové a navíc svému mužstvu pomohl k vítězství i vstřelenou brankou do sítě Chdoova.