Hráčem 28. kola, Krajský přebor , se stává...

Datum kola: 31.05.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

David Dastych

81%

Hráčem 28. kola se stal suchdolský David Dastych. Odchovanec Malešova nastoupil v zápase na půdě Vraného za nerozhodného stavu 0:0 na poslední čtvrthodinu a tři minuty před koncem rozhodl zápas, když překonal jinak výborného brankáře domácích Sailera. Svému Suchdolu tak zajistil tři body a upevnění si první pozice, hosté naopak budou ještě tvrdě bojovat o záchranu krajského přebrou.

2. Matěj Peterka 8%
3. Roman Krichebauer 5%

0

David Dastych (Suchdol) - Jak již bylo řečeno, brankou tři minuty před koncem rozhodl zápas na půdě Vraného, tři body tak putovaly na Kutnohorsko.

Matěj Peterka (Nymburk) - Nymburský útočník se dvakrát trefil do sítě Dobříše. Polaban zvítězil 3:0 a vybojoval si postup do divizní společnosti. Pro urostlého útočníka to byl dvacátý a jedenadvacátý gól v tomto ročníku krajského přeboru.

Roman Krichebauer (Rejšice) - V loňské sezóně hrál ještě okresní přebor na Mladoboleslavsku za Řepov. Pro tu letošní se stal posilou nováčka krajského přeboru z Rejšic. V závěru soutěže nastupuje v základní sestavě. V zatím posledním zápase v Hostouni nahrál na první gól svému spoluhráči Bělíkovi.