Hráčem 28. kola, Krajský přebor , se stává...

Datum kola: 30.05.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Lukáš Koutenský

63%

Devatenáctiletý záložník Unionu Vršovice se dostal do sestavy kola vůbec poprvé. Svou premiérovou účast v elitní společnosti soutěže proměnil v ocenění nejlepšího hráče kola. Odchovanec pražské Slavie patří přes svůj útlý věk k oporám svého týmu. V sezóně nenastoupil pouze do tří zápasů, všechny ostatní navíc odehrál v základní sestavě. V letošním ročníku Pražského přeboru zaznamenal šest branek.

2. Ivan Žulevič 7%
3. Jan Mikeš 6%

0

Hráčem 28. kola Pražského přeboru jste zvolili Lukáše Koutenského z Unionu Vršovice. Vítězství bylo více než přesvědčivé, protože tento mladý záložník obdržel obdivuhodných 63 procent. Jeho tým zvítězil o víkendu na hřišti Královic, a protože čtvrté ČAFC pouze remizovalo, mají Vršovice na třetím místě už čtyřbodový náskok. Ke třem bodům nastartoval Union právě Lukáš, když se gólově prosadil již ve 2. minutě.

Byť s velkým odstupem, ale krásného druhého místa dosáhl teprve sedmáctiletý brankář rezervy Admiry Ivan Žulevič, který nastoupil teprve ke svému druhému zápasu v soutěži a hned si připsal první čisté konto. Tím výrazně pomohl svému týmu k velmi důleitým třem bodům v boji o záchranu.

Třetí skončil Jan Mikeš z Přední kopaniny, který již jednou v této anketě zvítězil.  Pokud se lídr tabulky nechtěl ohlížet na výsledky soupeřů, potřeboval k jistotě prvního místa uhrát před tímto kolem ve zbývajících zápasech alespoň bod. Na hřišti Libuše prohrávala Přední kopanina v poločase už 2:0, Jan Mikeš ale svými dvěma trefami dovedl svůj tým k remíze 3:3 a jistotě, že o první místo již nepříjdou.