Hráčem 4. kola, Okresní přebor Třebíč, se stává...

Datum kola: 29.08.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

2. Michal Rygl 14%
3. Marek Moczár 14%

0

Je za námi úvodní hlasování v anketě Hráč kola, ve které se na bednu vítězů dostali dva hráči Hartvíkovic a jeden zástupce Chlístova. Se shodným počtem hlasů se o druhé a třetí místo dělí Michal Rygl, který gólem z 87. minuty zpečetil výhru Chlístova nad Přibyslavicemi a Marek Moczár, který vyrovnával v Jemnicku na 1:1 a podílel se tak na skvělém obratu a výhře svého týmu. Nejvíce hlasů - 36% všech hlasů obdržel a v anketě zvítězil útočník Hartvíkovic Martin Kopuletý, který v 77. minutě dokonal obrat proti rezervě Jemnicka a může se chlubit historicky prvním vítězstvím ankety Hráč kola v Okresním přeboru Třebíč. Vítězi blahopřejeme a v pátek se můžete těšit na rozhovor.