Hráčem 31. kola, 3.liga , se stává...

Datum kola: 10.06.2017

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Matěj Štědronský

81%

Velmi suverénním způsobem vyhrál v hlasování Matěj Štědronský. Dvougólový střelec ze Štěchovic sice nastoupil na půdě rezervy Táborska jako střídající hráč ve 30. minutě, během šedesáti minut ale dokázal vstřelit dva góly. Nachystal si je na nerozhodný stav a posledních deset minut, při kterých rozhodl o výhře.

2. Luboš Balata 12%
3. Ondřej Šípek 4%

0

Druhé místo obsadil s velkým odstupem Luboš Balata z Benešova, který sice neskóroval, ale se spoluhráči živil naději na body až do konce zápasu, který nakonec v Převýšově prohráli 0:1. Třetí místo pak obsadil Ondřej Šípek, který gólem přispěl k výhře v pražském derby na půdě Vyšehradu, kde Vltavínu nevzal výhru ani Lavi.