Hráčem 11. kola, III. třída Plzeň - Sever, se stává...

Datum kola: 06.11.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Vítězslav Vácha

63%

A vítězem diváckého hlasování o hráče 11. kola v soutěži PLZEŇ SEVER III. třída se stává...

Vítězslav Vácha ! ! !

Vítězslav Vácha hraje za TJ Dioss Nýřany B. Dioss sice v 11. kole padl s Žihlí poměrem 3:5 z pohledu hostůl, Nýřany ale ovládly druhou půli 3:2 a Vácha nastartoval tento poločas gólem.

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěhů v kolech nadcházejících!

2. Daniel Kunt 24%
3. Pavel Kalián 5%

0

Na druhém místě se se ziskem 24% hlasů umístil Daniel Kunt! Daniel Kunt hraje za Slavoj Žihli B na pozici záložníka.

Třetí příčku uhájil s důvěrou 5% hlasujících Pavel Kalián! Pavel Kalián, gólman týmu SK Viktoria Úlice pomohl k výhře 4:0 čistým kontem!