Hráčem 1. kola, Baráž , se stává...

Datum kola: 22.06.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Ondřej Čapek

33%

Za nejlepšího hráče barážových zápasů jste označili záložníka Žihle Ondřeje Čapka. V domácím utkání s Hrádkem byl jediným střelcem zápasu a jeho trefa poskytla Žihli skvělou výchozí pozici do odvety. V týmu určitě doufají, že se střelecky prosadí i v nadcházejícím klání.

2. Karel Šmejkal 26%
3. František Korelus 17%

0

Na druhé pozici skončil útočník Kdyně Karel Šmejkal. V domácím utkání s Dlouhým Újezdem byl naprosto nezastavitelný a povedlo se mu nasázet hattrick ještě do konce první půle. Kdyně má po vysoké výhře velkou šanci udržet 1.A třídu, nesmí ale v odvetě nic podcenit.

Bronzovou příčku obsadil obránce Zruče František Korelus. Ten sice naskočil do utkání s Horní Břízou až ve druhé půli, jeho branka ale pomohla týmu otočit nepříznivý stav. Zruč ale nakonec výhru neudržela, a tak po výsledku 2:2 mají do odvety lepší výchozí pozici hráči Horní Břízi.