Hráčem 13. kola, 1.B třída sk. G, se stává...

Datum kola: 11.06.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Vladimír Kalenda

43%

Hráčem 13.kola se stal Vladimír Kalenda z klubu TJ SKP Valdice. Už v 29.minutě musel hrající trenér do hry. Zápas vinou zranění dohrával jeho tým o desíti a přeci svým klidem a přehledem dotáhl svůj tým k vítězství. Navíc Vladimír vstřelil pojišťovací třetí branku.

S Vladimírem Kalendou Vám v nejbližší době přineseme rozhovor

2. Michal Šulc 40%
3. Jakub Jeřábek 7%

0

Druhé místo obsadil Michal Šulc, který je gólmanem Dolní Kalné. Michal přiváděl k zoufalství střelce Kobylic. Hlavně v druhém poločase předvedl několik výborných zákroků, bez kterých by jeho tým nabuzené Kobylice nepřehrál. Michal skončil na druhém místě o sedm hlasů.

Na třetí příčce se umístil Jakub Jeřábek z klubu TJ Sokol Kunčice nad Labem. Jakub srovnal stav zápasu s Žacléřem na 4:4 výstavní brankou. Tato branka znamenala bod pro Kunčice.

Další a poslední hlasování o hráče kola nás čeká od pondělí 20.6. do středy 22.6. do 11:59 hod.