Hráčem 26. kola, Krajský přebor , se stává...

Datum kola: 21.05.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Josef Homolka

63%

Nejvíce hlasů získal útočník Vysoké Josef Homolka. Vysoká sice po prvním poločase prohrávala s Týništěm 1:0, ve druhém poločase se ale hosté zvedli a díky Josefu Homolkovi, který jeden gól vstřelil a druhý připravil, otočili na konečných 1:2.

2. Jiří Hladík 29%
3. Jakub Ulvr 3%

0

Třetí místo ankety o hráče kola si vysloužil jičínský obránce Jakub Ulvr. Jeho branka z druhého poločasu definitivně uklidnila jičínské fotbalisty, kteří porazili Trutnov 3:0.

Jako druhý se umístil náchodský gólman Jiří Hladík, který si zejména v závěru druhého poločasu nemohl stěžovat na nedostatek práce. Soupeři v dresu hradecké Slavie se v posledních desítkách minut snažili smazat dvougólové manko, ale náchodský gólman i za přispění svých obránců nepovolil a udržel čisté konto.