Hráčem 21. kola, Divize sk. C, se stává...

Datum kola: 16.04.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Patrik Zolotuchin

39%

Hráčem 21.kola Divize C se stal Patrik Zolotuchin který hraje za klub Admiru Praha. Hlasování bylo úžasně napínavé až do poslední minuty a ve prospěch Patrika rozhodlo pouhých devět hlasů. Patrik odehrál s Olympií velice dobré utkání, Je jenom škoda, že neproměnil ani jednu ze svých tří dobrých šancí.

S Patrikem Zolotuchinem Vám v nejbližší době přineseme rozhovor

2. Jan Broschinský 38%
3. Jakub Matějka 8%

0

Na druhém místě se umístil Jan Broschinský, který hraje za FC Nový Bor. Druhou příčku obsadil za zápas v Turnově. Honza poslal svůj tým v prvním poločase do vedení a škoda, že nepřidal, alespoň ještě jednu branku. Šancí na to bylo dost.

Třetí příčku obsadil Jakub Matějka z týmu MFK Trutnov. Jakub potvrdil formu z minulého týdne, kdy jako jeden z mála hráčům Turnova konkuroval. V Semilech výkon ještě vylepšil a ozdobil ho třemi brankami.

Na další hlasování o hráče kola se můžete těšit od pondělí 25.4.2016 do středy 27.4.2016 do 11:59 hod.