Hráčem 18. kola, Divize sk. D, se stává...

Datum kola: 20.03.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Miroslav Podhorný

55%

Miroslav Podhorný - FK SAN - JV Šumperk

V zápase na domácí půdě se podílel na vítězstvím 2:1 nad Pelhřimovem, když se mu povedlo vstřelit obě dvě branky. V 19. minutě dokázal dokázal z brejku obstřelit brankáře a v 80. minutě dokázal proměnit pokutový kop. Díky této trefě zajistil Šumperku cenné tři body nad Pelhřimovem.

2. Lukáš Kaďorek 16%
3. Lukáš Mrázek 6%

0

Miroslav Podhorný vyhrál na plné čáře, ale na druhém místě se umístil Lukáš Kaďorek (FK Kozlovice), který přispěl dvěma góly na porážce Vrchoviny na jejich hřišti, 0:2. Na třetím místě skončil Lukáš Mrázek (TATRAN Ždírec nad Doubravou), když svoji bojovností dokázal společně se svým týmem vyválčit na své půdě remízu proti prvnímu celku tabulky Staré Říše.