Hráčem 11. kola, Divize sk. B, se stává...

Datum kola: 18.10.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Michal Bohdan

38%

Michal Bohdan se o víkendu zaskvěl v dresu Polabanu Nymburk skvělým výkonem a dvěmi góly přispěl k velice důležité výhře svého týmu nad Kladnem, vedoucím celkem Divize B.

2. Matěj Peterka 31%
3. Ivan Baratynskyy 14%

0

Na druhém místě skončil Matěj Peterka, který sehrál velice důležitou roli v domácím zápase Nymburka, Kladno totiž v posledních sekundách zápasu vedlo na hřišti Nymburka 3:2, Peterka ale dokázal vyrovnat doslova za pět minut dvanáct na 3:3 a domácí dotáhli zápas do pokutových kopů, v nichž nakonec byli úspěšnější a mohli se radovat po dramatickém průběhu utkání z vítězství 4:3.

Ivan Baratynskij v zápase mezi Litoměřicemi a Libiší vstřelil hattrick a výraznou měrou pomohl k hladké výhře hostujícího týmu 5:2, přičemž první gól vstřelil Baratynskij již v první minutě utkání a pokud by chyběl mezi nejlepšíma třema hráči, bylo by to velké překvapení.