NEJ VÍKENDU: Pět červených karet padlo hned ve dvou zápasech. K vidění byly i neuvěřitelné zvraty

0

Největší nakládačky, největší divácká návštěva nebo nejlepší střelec České republiky z víkendu? I o tom se dozvíte v našem unikátním přehledu toho nejlepšího, který zveřejňujeme po každém odehraném kole.

DIVOČINY VÍKENDU

5 ČERVENÝCH KARET

TJ Čistá - TJ Šanov

TJ Sokol Pustověty - Slavoj Chrášťany

Pět červených karet udělených v jednom zápase je velkou vzácností. O minulém víkendu byla taková utkání v České republice hned dvě a co je raritou - obě byla ve shodné soutěži. V rakovnické třetí třídě! Z obou zápasů máme podrobné reportáže včetně komentářů akterů k jednotlivým vyloučením, tak se mrkněte.

4  ČERVENÉ KARTY PRO JEDEN TÝM

TJ BDSTAV Sedliště - FC Libhošť

Libhoští padli v Sedlišti a navíc přišli o čtyři vyloučené hráče. Poslední "redka" dokonce patřila náhradnímu brankáři Kozlovi, který počastoval sudího skutečně nepublikovatelnými výrazy.

DEBAKLY TÝDNE

17:0 TJ Baník Pila - FK Verušičky

15:0 Sokol Želetava B - TJ Sokol Stařeč B

0:13 TJ Rajhradice B - TJ Pojihlavan ZD Kupařovice

NÁVŠTĚVA TÝDNE

550  diváků - SK Sokol Brozany - FK Litoměřicko

Okresní derby v ČFL táhlo, ze zápasu máme kromě reportáže i fotky.

STŘELEC TÝDNE – 8 GÓLŮ

Vlastimil Šimůnek ml. zazářil při již zmiňovaném debaklu týdne, když nasázel osm branek v dresu Baníku Pila.

PŘESTŘELKY TÝDNE

7:6 TJ Hostivice B - SK Kazín/Dolní Mokropsy B  (IV. třída sk. B Praha - západ)

V 83. minutě byl stav 4:6. Rezerva Hostivic ale ještě do konečného hvizdu skóre otočila. Tomáš Borovka dal v zápase pět gólů včetně rozhodujícího v 89. minutě

7:6p FK Kopidlno B - SK Sobotka B (Jičín III. třída)

Domácí vedli už 4:0, jenomže Sobotka ve druhé půli dala šest gólů a domácí zachránil až mocný finiš – v 87. a 89. minutě poslali zápas do penalt!

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.