FOTO: Štěchovice proti Jablonci tahaly za slabší konec

Nebylo to ze strany Štěchovic špatné představení, ale proti ligovému týmu si připsaly prohru, která byla očekávaná. Zejména ve druhém poločase Štěchovice zpočátku dělaly soupeři problémy, ale neproměnili penaltu a poté ještě inkasovaly další tři góly.

Nejatraktivnější zápas zimní přípravy odehrálo mužstvo Štěchovic na přírodní trávě ve sportovním centru v Nymburce, kde se střetlo s výběrem Jablonce, pro který byl tento zápas generálkou na jarní start první ligy. Tým Zbyňka Busty nastoupil v plném složení, ve kterém nastoupil i tým Petra Rady a na konečném výsledku se rozdíl v kvalitě projevil, když si muži ze severu připsali zaslouženou výhru. Pro třetiligový tým se jednalo o zajímavý zápas proti velmi zkušeným či talentovaným fotbalistům.

 

Jablonečtí fotbalisté nastoupili do zápasu aktivně a hned v prvních vteřinách měli velkou možnost ke skórování. Šanci si vzápětí vytvořily i Štěchovice, ale ani ony neuspěly. Následovalo několik pokusů, ve kterých neuspěli Jakobovský, Považanec, ani Volešák. Zejména Považanec byl střelecky aktivní, ale Soukupa nepřekonal ze žádného pokusu. Kromě něho se pokoušeli o první gól Chramosta s V. Kubistou, ale skóre se stále neměnilo. Měnilo se až ve 33. minutě, to se k balonu po nabídce Trávníka dostal V. Kubista a přesnou střelou dostal Jablonec do vedení – 1:0. Uteklo pouhých zhruba šest minut a po souboji ve vápně získal Jablonec možnost penalty, kterou posléze bez problémů proměnil Chramosta – 2:0.

 

Po krátké pauze a prostřídání se hra vyrovnala a v 53. minutě mohl snížit Batka, když dostaly Štěchovice možnost penalty. Jenže nejlepší podzimní střelec třetiligového týmu selhal a nechal vyniknout Hrubého. Jablonec se nemohl dostat do tempa, ale postupně opět získal územní převahu a v 72. minutě navýšil vedení Breda, ke kterému se odrazil balon – 3:0. Následovaly velké šance Masopusta či Doležala i Bredy, ale čtvrtý gól přidal až v další šanci Masopust – 4:0. Štěchovice se alespoň snažily nedostat pátý gól, Soukup se štěstím vyrazil dobrý pokus Doležala do jeho protipohybu, ale druhý gól Masopusta v 88. minutě určil konečný výsledek – 5:0.

 

FK Jablonec - TJ Štěchovice 5:0 (2:0)

Branky: 78. a 88. Masopust, 33. Kubista V., 40. Chramosta (pen.), 72. Breda.

Jablonec: Hanuš (46. Hrubý) - Holeš (73. Janković), Piroch, Pernica (46. Lischka), Hanousek (46. Masopust) - Kubista V. - Jovović (46. Pleštiů (73. Kubista M.)), Trávník (46. Hübschman), Považanec (46. Breda), Zelený - Chramosta (46. Doležal). Trenér: Petr Rada.

Štěchovice: Soukup - Švejda, Kučera, Busta, Těžký - Pavlík - Sulík (66. Šum), Jakobovský, Volešák (46. Novák), Košata (46. Hovorka) - Batka. (Nenastoupili: Jonáš, Příhoda, Štědronský, Vašák) Trenér: Zbyněk Busta

 

Autor: Michal Kunc pro www.fotbalstechovice.cz


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou