Přípravná utkání týmů 1.A třídy skupiny A

Všichni účastníci 1.A třídy sk. A odstartovali zimní přípravu. Jako první se k přípravnému utkání postaví o prvním únorovém víkendu fotbalisté béčka Havlíčkova Brodu.

FK BOHEMIA SVĚTLÁ N. S. 
Zahájení přípravy: 12. 1. 
10. 2.          Bílé Podolí, čas v jednání (UT Čáslav)
17. 2.          K. Hora, 10.00 (UT K. Hora)
24. 2.          Ledeč n. S., 16.00 (UT H. Brod)
11. 3.          Čáslav B, čas a místo v jednání
17. 3.          Humpolec, čas a místo v jednání

SLAVOJ ŽIROVNICE
Zahájení přípravy: 6. 1.
7. 2.            Lomnice, 18.30 (UT H. Žďár)
11. 2.          Pelhřimov, 10.30 (V)
24. 2.          Želeč, 14.00 (UT Kamenice)
3. 3.            turnaj v Kamenici, 12.00 (UT Kamenice)
10. 3.          N. Bystřice, 14.00 (UT Kamenice)
17. 3.          Speřice, 12.00 (UT Humpolec)

 

SLOVAN KAMENICE N. L.

Zahájení přípravy: 12. 1.
17. 2.          Veselí, 16.00 (D)
24. 2.          Speřice, 16.00 (D)
3. 3.            turnaj O pohár starosty města Kamenice, 12.00 (D)
11. 3.          Sapeli Polná, 14.00 (D)
17. 3.          Košetice, 15.00 (D)

 

TJ JISKRA DOBRONÍN
Zahájení přípravy: 31. 1.
25. 2.          Luka n. J., 10.00 (UT Jihlava)
3.-4. 3.        Okříšky, čas a místo v jednání
11. 3.          Chotěboř, 14.00 (V)
17.-18. 3     Přibyslav, čas a místo v jednání


SK TELČ
Zahájení přípravy: 26. 1.
10. 3.          Jemnicko, 15.00 (UT Třešť)

 

TJ SLAVOJ TŘEŠŤ
Zahájení přípravy: 3. 1.
18. 2.          H. Brod dor., čas v jednání (D)
3. 3.            N. Rychnov, 17.00 (D)
4. 3.            Bedřichov, čas v jednání (D)
9.-11.3.       soustředění Mrákotín, soupeř v jednání (D)
17. 3.          Sapeli Polná, 17.00 (D)

TJ LEŠTINA
Zahájení přípravy: 20. 1.
17. 2.          Košetice, 18.00 (UT H. Brod)
24. 2.          Kondrac, čas v jednání (UT Vlašim)
3. 3.            Habry, 18.00 (UT H. Brod)
10. 3.          Načešice, 16.00 (UT Čáslav)
18. 3.          Tis, čas v jednání (V)

SLAVOJ PACOV
Zahájení přípravy: 19. 1.
24. 2.          Košetice, 16.00 (UT Pelhřimov)
3. 3.            Miřetice, 15.00 (UT Vlašim)
10. 3.          Sokol S. Ústí, 15.00 (UT S. Ústí)
17. 3.          Kácov, 15.00 (UT Vlašim)
24. 3.          Mladá Vožice

SK KOSTELEC
Zahájení přípravy: 23. 1.
24. 2.          Okříšky, 13.00 (UT Třešť)
3. 3.            Jemnice, 13.00 (UT Třešť)
11. 3.          Želetava, 13.00 (UT Třešť)
17. 3.          Černíč, 13.00 (UT Třešť)

 

FC CHOTĚBOŘ B
Zahájení přípravy: 14. 1.
18. 2.          Mírovka, 14.00 (D)
25. 2.          Miřetice, 14.00 (D)
10. 3.          H. Brod st. dorost, 14.00 (D)

TJ SOKOL BEDŘICHOV
Zahájení přípravy: 16. 1.
18. 2.          Kouty, čas v jednání (UT Jihlava)
4. 3.           Třešť, čas v jednání (V)
11. 3.          Rantířov, čas v jednání (UT Jihlava)
17. 3.          soupeř a čas v jednání

TJ SOKOL MÍROVKA
Zahájení přípravy: 9. 1.
18. 2.          Chotěboř B, 14.00 (V)
Další dvě utkání jsou ještě v jednání
18. 3.          Pohled, 19.00 (UT H. Brod)

FC SLOVAN H. BROD B
Zahájení přípravy: 11.1.
4. 2.            Rozhovice, 10.30 (D)
11. 2.          Ledeč n. S., 14.00 (D)
18. 2.          Sázava, 14.00 (D)
25. 2.          Polná, 14.00 (D)
4. 3.            Rantířov, 14.00 (D)

TJ SOKOL H. BOROVÁ
Zahájení přípravy: 7. 1.
11. 2.          Počítky (ZR), čas v jednání (UT Žďár)
17. 2.          Rozsochatec, čas v jednání (UT Chotěboř)
11. 3.          Herálec (ZR), čas v jednání (UT Chotěboř)
Další zápasy jsou v jednání


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou