Nedvědici povede Vratislav Kostelan

0

SK Pernštejn Nedvědice mění trenéra. Hrajícího trenéra Michala Havlíčka nahradí Vratislav Kostelan. Havlíček provizorně vedl tým po letním odchodu Radka Šikoly do Nové Vsi.

Nový trenér má k Nedvědici blízko. „S přestávkami jsem dres Nedvědice oblékal několik sezon a chvíli jsem i trénoval. Nedvědice je pro mě srdeční záležitost. Rád bych klubu pomohl, mám tu spoustu dobrých kamarádů. Rozhodování bylo poměrně jednoduché, přišla nabídka, dlouho jsem neváhal,“ řekl Žďárskému deníku Kostelan, který má s Nedvědicí velké plány. „Potenciál tu je díky mládeži obrovský. Viděl jsem poslední podzimní zápas a mladí kluci v áčku se jeví velice dobře. Letos bych si přál umístění v horní polovině tabulky, výhledově pak usilovat o postup do I. A třídy,“ nastínil své plány Vratislav Kostelan.

 

Kostelan v minulosti působil u mládeže Zbrojovky Brno. V posledních sezónách se pohyboval v jihomoravských krajských soutěžích, kde vedl Kohoutovice a Újezd u Brna.

 

Nedvědice po podzimu s 16 body okupuje osmé místo 1.B třídy skupiny B, když se ze spodních pater tabulky odpoutala až díky dvěma těsným výhrám v závěru podzimu.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou