Nedvědici povede Vratislav Kostelan

SK Pernštejn Nedvědice mění trenéra. Hrajícího trenéra Michala Havlíčka nahradí Vratislav Kostelan. Havlíček provizorně vedl tým po letním odchodu Radka Šikoly do Nové Vsi.

Nový trenér má k Nedvědici blízko. „S přestávkami jsem dres Nedvědice oblékal několik sezon a chvíli jsem i trénoval. Nedvědice je pro mě srdeční záležitost. Rád bych klubu pomohl, mám tu spoustu dobrých kamarádů. Rozhodování bylo poměrně jednoduché, přišla nabídka, dlouho jsem neváhal,“ řekl Žďárskému deníku Kostelan, který má s Nedvědicí velké plány. „Potenciál tu je díky mládeži obrovský. Viděl jsem poslední podzimní zápas a mladí kluci v áčku se jeví velice dobře. Letos bych si přál umístění v horní polovině tabulky, výhledově pak usilovat o postup do I. A třídy,“ nastínil své plány Vratislav Kostelan.

 

Kostelan v minulosti působil u mládeže Zbrojovky Brno. V posledních sezónách se pohyboval v jihomoravských krajských soutěžích, kde vedl Kohoutovice a Újezd u Brna.

 

Nedvědice po podzimu s 16 body okupuje osmé místo 1.B třídy skupiny B, když se ze spodních pater tabulky odpoutala až díky dvěma těsným výhrám v závěru podzimu.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou